Stránka 1 z 1

dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: úte 26. led 2010, 18:18
od Nikolaj Tarades
Mám malinký dotaz k vyvolávání zvířat při vyvolávání jelena potřebuji jestli se nepletu 2 ks nařezaná kůže a 30 magů/asi mana doufám že se nepletu/ obojí mám přesto mi to nabýdku k vyvolání jelena nenabýdne (v schopnostech malá modrá tečka u jelena).Kde dělám chybu?? Dík Nikolaj Tarades

Re: dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: úte 26. led 2010, 18:22
od Sniper
Tak mana je tusim 20. Aspon co si pamatuju.
Jinak je take potreba mit nejake skilly. Na základní vyvolání samozrejmě malí skill a pak se to stupňuje. O jaké skilly neřeknu to by si to měl moc jednoduché ale je to logické. Hornictví to určitě nebude. Projeď si své skilly a zkus sem tam nějaký hraničářský drobátko zvednout. :oukej: určitě to brzo půjde

Re: dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: úte 26. led 2010, 19:59
od Nikolaj Tarades
ďekuji za odpověď už vím .Mělo mě to napadnout hned.Mám sice par dalších potíží třeba kde sehnad sekeru k těžení polen na šípy a nekrást :lol:,ale to už snad nějak vyřešin ve hře

Re: dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: úte 26. led 2010, 20:15
od Sniper
Staci omrknout obchudky kde je zasobovani vseho druhu. Doporucil bych tulaky v andoru nebo naproti jedne hospode smerem k trzisti taky v andoru.

Re: dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: pát 29. led 2010, 13:03
od Finarfin
Taky si postnu :D

Když potřebuješ něco sehnat a nikde to nenajdeš, tak je nejlepší navštívit cechy, ti většinou mají nějaké zásoby, nebo zručného řemeslníka po ruce.

Re: dotaz ohledně vyvolávání zvířat u hraničaře

Napsal: pát 29. led 2010, 13:20
od Nikolaj Tarades
Děkuji všem za rady relativně se mi daří hru rozjíždět .Sice mě každou chvíli něco zakousne ,ukope,otráví,seřere ,ale to patří k začátkům :crashed: