Malé okno se schopnosti

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shinobi
Hráč
Příspěvky: 520
Registrován: čtv 27. pro 2007, 12:30

  Malé okno se schopnosti

Příspěvek od Shinobi »

Můžu nějak ovlivnit obsah malého okna se schopnostmi?
Lilien Jantarová                                                                        Když světlo i temnota přijdou si pro tebe, už není kam se schovat.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Malé okno se schopnosti

Příspěvek od Fraenir »

Ne.
Pravidla fóra píše:
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňovýn výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Felenor
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14. čer 2020, 22:59

  Re: Malé okno se schopnosti

Příspěvek od Felenor »

Dobrý den, okno se schopností mám prázdné (zřejmě kvůli grafické chybě) jak jsem se někde dočetl, jde to nějak řešit ? Textovej panel má šílenou barvu tudíž nečitelný. Instaloval jsem automatem (andariapatcher) abych s tím neměl žádnou práci, i tak jsem musel řešit fonty CZ... Je možnost tady u Vás libovolné ability a kouzla vyházet v ikonkách volně po "obrazovce" ? Hrával jsem na jiném RP serveru a ten systém co tady máte se dost liší.

Je taky škoda že když chci například vyvolat za hraničáře nějakou bestii na pomoc jako třeba vlka, tak mi to napíše nedostatek surovin... Dá se někde zjistit kolik a jakých nebo musím kvůli každé
dovednostní drobnosti prohledávat forum?
Uživatelský avatar
Cronos
GM tým
Příspěvky: 654
Registrován: pon 09. dub 2018, 12:49

  Re: Malé okno se schopnosti

Příspěvek od Cronos »

Zkus příkaz .schopVel nebo .schop.

V knížce přivolání a proměn pak klikneš na ikonu/symbol nahoře a pak se dá v knížce listovat a dole je co chce co za regy.
SELECT * FROM World
WHERE 'SOMEONE'
LIKE '%YOU%';
/> No results!
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Odpovědět