Falešný svět bylinky

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Necky87
Hráč
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. úno 2019, 17:05

  Falešný svět bylinky

Příspěvek od Necky87 »

Ahoj všem, po cca 10 letech jsem se opět vrátil k Ultimě a trošku si nevím rady s jedním úkolem a to s tím, kde mám nsabírat bylinky. Kde tyhle bylinky najdu a je nějaký postup jak vůbec bylinky trhat?
v tomhle jsem opravdu amatér.
Díky moc za rady.
Uživatelský avatar
VikJav
Hráč
Příspěvky: 86
Registrován: pát 04. srp 2017, 15:21

  Re: Falešný svět bylinky

Příspěvek od VikJav »

Trháš je dvojklikem - očištuješ pomocí nástroje (zkus hledat něco ostrého v batohu). Co se týče bylinek, tak za mě se nacházely tuším na políčku, které tam někde bylo.
Diviš, zmocněnec pro kulturu
„Je snadné konat hrdinské činy, když jsi hrdina. Dokaž to, když jsi zbabělec!“
Necky87
Hráč
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. úno 2019, 17:05

  Re: Falešný svět bylinky

Příspěvek od Necky87 »

Díky za radu.
Ale popravdě jsem už zoufalej...nevím jestli je to chyba ve hře, nebo jenom moje neschopnost, ale ať klikám jak klikám, tak nemůžu nic utrhnout.
Zkoušel jsem mít v ruce dýku, sečnou zbraň, nejdřív dvojklik na zbraň a potom na bylinku, ale prostě nic ani kousíček bylinky (jakékoliv) se mi nepodařilo sebrat a bez tohoto úkolu se nedostanu z falešného světa :(
Jouza
Hráč
Příspěvky: 39
Registrován: ned 04. lis 2018, 01:08

  Re: Falešný svět bylinky

Příspěvek od Jouza »

zmáčkni ctrl + shift a klikej jen na tu, která se ti objeví...zbytek je jen obrázek, tudíž nejdou utrhnout...pokud si teda pamatuju dobře a bylinky jsou na tom poli...
Elda Tanno [Menel Sanga] - mladý mistr řemeslník z rodu Elda
Necky87
Hráč
Příspěvky: 3
Registrován: stř 27. úno 2019, 17:05

  Re: Falešný svět bylinky

Příspěvek od Necky87 »

DĚKUJI!!!
teď už to jde :)
Odpovědět