Zbraň k obrannému postoji

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thamuz
Hráč
Příspěvky: 21
Registrován: úte 09. říj 2018, 23:53

  Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od Thamuz »

Zdravím, tak už zase otravuji ( nezlobte se, jsem nováček a jak hraju převážně solo tak mi nemá moc kdo poradit).

Konečně jsem se dostal k tomu, že mohu nahodit obranný postoj u válečníka. Mám používat spíše drtivé pomalé zbraně, nebo sečné ( meče) rychlejší? Děkuji za tipy :oukej:
krakora
Hráč
Příspěvky: 345
Registrován: pon 22. dub 2013, 19:02

  Re: Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od krakora »

Ahoj, tady máš doslova dveře otevřené dokořán :)
V podstatě záleží na tom, jaká zbraň ti vyhovuje nejvíc, jakou máš k dispozici, jaký styl hry hraješ.
Já osobně bych ti do začátku hry doporučil rychlejší zbraně. Jde v podstatě o to co nejrychleji se dostat na co nejvyšší úroveň skillu i už během prvního objevování andarie a to s rychlou zbraní docílíš nejlépe, i když někdy za cenu menších ran (ale ne vždy menší DPS).
Jinak závěrem drtivky dneska asi vedou v PvP, ale nejhezčí je dlouhej meč ;)
Artur z rodu Vilíků - Pracovní síla ve Vašem rajónu

img
Uživatelský avatar
Thamuz
Hráč
Příspěvky: 21
Registrován: úte 09. říj 2018, 23:53

  Re: Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od Thamuz »

Spíš mi šlo o to, co je lepší pro ten tzv. tankovací styl. Díky obrannému postoji mám low dmg, ale vydržim toho hodně a vyhovuje mi to takhle hrát, takže jestli je teda lepší dlouhej meč, nebo válečný palcát.
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od Jack9012 »

Thamuz píše:Spíš mi šlo o to, co je lepší pro ten tzv. tankovací styl. Díky obrannému postoji mám low dmg, ale vydržim toho hodně a vyhovuje mi to takhle hrát, takže jestli je teda lepší dlouhej meč, nebo válečný palcát.
medvěd jak sem ti psal v PM :) co se tyče zbraně do ruky tam je opravdu na tobě zda si vybereš palcat a budeš si hrat a Žižku a nebo si vemeš třebas kryss. Nejlip bych volil zbraň kterou potřebuješ natrenovat takže když chceš trenovat drtivky tak palcat
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Uživatelský avatar
Sniper
Hráč
Příspěvky: 612
Registrován: čtv 22. pro 2005, 18:47
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Brno

  Re: Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od Sniper »

Technicky vzato ve vztahu k obranému postoji je to úplně jedno jakou zbraň máš.
Dmg nebudeš dávat skoro žádný tak či tak.
Aktualni-Tatiana, Ish Taruk, Ronan
panda.pf
Hráč
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 22. pro 2005, 13:47
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Zbraň k obrannému postoji

Příspěvek od panda.pf »

Pokud bojujes ve skupine a je tvym cilem byt tank a udrzet na sobe vsechny npc a ochranit tak ostatni spoluhrace, tak je vyhodne, kdyz mas co nejrychlejsi zbran.. cim casteji davas npcckam rany, tim vic pujdou po tobe a nebudou se otacet za nekym jinym.. potom jsou nejlepsi nejake secne zbrane a nejlepe elementalni - ty jsou hodne rychle.. kdyz ale budes dobre kombinovat s abilitou vykrik, tak na sobe npc udrzis i s pomalejsi zbrani a muzes tak zvysit svuj dmg.. zalezi tedy na konkretni situaci a podle toho, co zrovna preferujes :wink:
Luthien
Odpovědět