specializace

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Jock
Hráč
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13. črc 2010, 12:22

  specializace

Příspěvek od Jock »

Zdravim, poradíte mi prosím někdo kdo mě naučí specializaci na aspon na to první kouzlo .... v klášteru Slunce jsem našel jenom jednoho bratra a ten na VYCVIK nereaguje stejně jako další 3 bratrové které jsem našel v okolí Imeru.
Rob Kteryten - Lesů pán
Jsem hodný, vždycky... Někdy jen na sebe, ale hodný vždycky!
Uživatelský avatar
Beledhwedh
Hráč
Příspěvky: 240
Registrován: úte 27. úno 2007, 08:14
Testovací pole: nikdy

  Re: specializace

Příspěvek od Beledhwedh »

Ti.. co uci ruzne specializace.. jsou ruzne po svete.. takze bud hledej.. a nebo zjistuj ve hre
A jeste jedna moznost.. muze te to naucit i hrac.. co ma tu specializaci nad 500..
Herold Beledhwedh ... I wanna set the universe on fire, Feel it burn tonight ...
Obrázek
Jock
Hráč
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13. črc 2010, 12:22

  Re: specializace

Příspěvek od Jock »

už jsem se ptal různých hráčů a ti mi řekli, že mám jít buďto do kláštera Slunce nebo nad Imer (nevěděl jsem jestli myslí severně od Imeru nebo jestli mám hledat nějaký žebřík) .... ale nikde jsem nic nenašel
Rob Kteryten - Lesů pán
Jsem hodný, vždycky... Někdy jen na sebe, ale hodný vždycky!
Uživatelský avatar
Ordenor
Hráč
Příspěvky: 808
Registrován: úte 16. úno 2010, 16:50

  Re: specializace

Příspěvek od Ordenor »

Mnichové, co učí jednotlé specializace jsou rozmístěni různě po světě, takže nezbývá než hledat. Většina z nich ale neni na nějakém nebezpečném místě a dá se k nim dostat i bez boje.
Jock
Hráč
Příspěvky: 10
Registrován: úte 13. črc 2010, 12:22

  Re: specializace

Příspěvek od Jock »

tak díky za radu ... a proč mě všichni posílají do kláštera Slunce když tam nic není ?
Rob Kteryten - Lesů pán
Jsem hodný, vždycky... Někdy jen na sebe, ale hodný vždycky!
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: specializace

Příspěvek od Milember »

asi ses ptal joudů, který zaznamenali, že v Klášteře kdysi dávno byli a od té doby je neviděli.. Každopádně mnichové na specky tam už nejsou hodně dlouho a většina zkušených hráčů ví kde jednotlivý mnichově jsou, takže buď hledej, nebo se ptej ve hře lidí vypadajících jako magičové. Když se zeptáš někoho v plátech tak máš menší šanci.
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
TraweXxX
Hráč
Příspěvky: 754
Registrován: stř 28. dub 2010, 19:13
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: specializace

Příspěvek od TraweXxX »

Jock píše:Zdravim, poradíte mi prosím někdo kdo mě naučí specializaci na aspon na to první kouzlo .... v klášteru Slunce jsem našel jenom jednoho bratra a ten na VYCVIK nereaguje stejně jako další 3 bratrové které jsem našel v okolí Imeru.
Malá přátelská rada- NPC reaguji jen na prikaz vycvicit
Když tě někdo nesnáší bezdůvodně, tak tomu zmetkovi dej důvod.
Seltyr Evelor - Stínová Garda ''Zasadit vítr, sklidit bouři.''
Obrázek
I am Seltyr and I know it !!! :-D
Istarion

  Re: specializace

Příspěvek od Istarion »

TraweXxX píše:
Jock píše:Zdravim, poradíte mi prosím někdo kdo mě naučí specializaci na aspon na to první kouzlo .... v klášteru Slunce jsem našel jenom jednoho bratra a ten na VYCVIK nereaguje stejně jako další 3 bratrové které jsem našel v okolí Imeru.
Malá přátelská rada- NPC reaguji jen na prikaz vycvicit

hodilo by se dát na stránky pod příkazy
Uživatelský avatar
Hellstorm
Hráč
Příspěvky: 236
Registrován: ned 09. kvě 2010, 11:11
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Andarie

  Re: specializace

Příspěvek od Hellstorm »

Istarion píše:
TraweXxX píše:
Jock píše:Zdravim, poradíte mi prosím někdo kdo mě naučí specializaci na aspon na to první kouzlo .... v klášteru Slunce jsem našel jenom jednoho bratra a ten na VYCVIK nereaguje stejně jako další 3 bratrové které jsem našel v okolí Imeru.
Malá přátelská rada- NPC reaguji jen na prikaz vycvicit

hodilo by se dát na stránky pod příkazy
Je to tam uz dlouho "vycvik, vycvicit - pokud NPC trénuje se zbraněmi, zbrojemi, nebo ve specializacích nové magie, může vás něco naučit. "
Irond řemek co se utopil nudou
Arlyn-Drujd pritel lesu
Dringha Thur Bard
Obrázek
Istarion

  Re: specializace

Příspěvek od Istarion »

Istarion píše:
TraweXxX píše:
Jock píše:Zdravim, poradíte mi prosím někdo kdo mě naučí specializaci na aspon na to první kouzlo .... v klášteru Slunce jsem našel jenom jednoho bratra a ten na VYCVIK nereaguje stejně jako další 3 bratrové které jsem našel v okolí Imeru.
Malá přátelská rada- NPC reaguji jen na prikaz vycvicit

hodilo by se dát na stránky pod příkazy
aha omlouvám se..vim že to tam dost dlouho nebylo tak sem myslel že to tam nebude doteď.
Odpovědět