Cestování mezi městy

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Kubikoule
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. bře 2009, 20:37

  Cestování mezi městy

Příspěvek od Kubikoule »

Zajímalo by mě, jestli tu funguje něco jako teleport, nebo cesta lodí, či cokoliv jiného na rychlý přesun mezi městy. Prolezl jsem Thyris křížem krážem a na nic podobného jsem nenarazil...
Amir Tabul - Nejhustější husťák ze všech husťáků
Uživatelský avatar
Thomas
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 55
Registrován: úte 09. pro 2008, 10:54
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Andaria
Kontaktovat uživatele:

  Re: Cestování mezi městy

Příspěvek od Thomas »

V každém městě takoví teleport je. *schválně mu neříká jaký je v tom háček, aby si hru užil jak se patří* :)
Tohle forum už není pro mě...
Uživatelský avatar
Sniper
Hráč
Příspěvky: 612
Registrován: čtv 22. pro 2005, 18:47
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Brno

  Re: Cestování mezi městy

Příspěvek od Sniper »

Zrovna v tom thyrysu je pred hlavni branou z mesta.. na mape takovej ctverecek. Stoupnes si doprostred a poklikas na takovej sloupek a v tabulce kliknes na puntit u mesta do kteryho chces portnout a po deseti sekundach te to portne do mesta na portal toho mesta.
Aktualni-Tatiana, Ish Taruk, Ronan
GeorgeC
Hráč
Příspěvky: 84
Registrován: úte 22. úno 2005, 19:16
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Lesy Andarky + Pl, Tp (Hostomice)
Kontaktovat uživatele:

  Re: Cestování mezi městy

Příspěvek od GeorgeC »

Na cestovani se da pouzivat bud zminovany portal, nebo runa teleportace (existuje osobni a obycejna) u nichz staci pouzit schopnost .schopvel (http://www.andaria.net/index.php?link=zvl_schopnosti)a a kliknout na premisteni pomoci runy (popr: .startability 16). Runy si muzes koupit (doporucuju hledat lidi zrucne na mechaniku) + ji musis oznacit na misto kam se chces teleportovat nejaky kouzelnik. Pak se da samozrejme cestovat rychleji pomoci koni a jinych jezditek, ktere je ale samozrejme pomalejsi na velke vzdalenosti :)

pozn: Misto schopnosti .schopvel se da i klikat na ikonku nad dialogem postavy viz http://www.andaria.net/index.php?link=s ... systemy#a1
Geo (hranicar): I sipem se da strilet za roh ;)
PS: Narizeno Lordem: Kone krotit za 10 zl minimalne!
Obrázek
Dorothea

  Re: Cestování mezi městy

Příspěvek od Dorothea »

Pokud dotyčný naráží na to, že portál jaksi nefunguje tak jak má, pak já potvrzuji, že se jedná o herní záležitost a není to tudíš chyba nastavení. Některé portály fungují správně, jiné prozatím ještě ne. Odkazuji na Trubače a také na Kroniku, sekce Řád slunce.
Odpovědět