Problém s připojením.

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Bjornn
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02. bře 2019, 11:11

  Problém s připojením.

Příspěvek od Bjornn »

Zdravím,
Podle všeho Vám mail prý nedošel (přišel mi mail zpět, že se to nepovedlo) tak píši sem.
3.11.2018 jsem se zaregistroval a od té doby měl potíže s počítačem a celkově jsem byl časově vytížen a dostal jsem se k tomu až teď. Vše jsem stáhl, ale při přihlašování mi to píše:
There is some problem with communicating with Origin. Please restart Ultima Online and try again. Tak jestli je problém u mně a nebo byl účet vymazán a tím navážu ještě na jedno téma. Nedávno začal hrát můj otec tak jestli je možné, že budeme hrát dva z jedné ip adresy.
Děkuju, Kubinec Štěpán.
Uživatelský avatar
Buldog
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 10. dub 2008, 20:42

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Buldog »

Pokud hraješ přes Razor, tak je potřeba ho nastavit podle webu: https://wiki.andaria.cz/doku.php?id=info:razor , snaží se ti připojit na originální server. Musíš se připojovat na andariaclient.exe.

K tomu druhýmu ti odpoví spíše GM, ale vždy je potřeba to nahlásit. Samozřejmě se vyhýbat nějakýmu extrémnímu supportu atd...
_ Wyf
Obrázek
.Uskupení
...AVARI
Bjornn
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02. bře 2019, 11:11

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Bjornn »

Jasný chápu, ale podle mně mám nastavený vše jak bych měl mít.
Uživatelský avatar
Buldog
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 10. dub 2008, 20:42

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Buldog »

Bjornn píše:...ale podle mně mám nastavený vše jak bych měl mít...
Tak buď máš nebo nemáš, tady není prostor na nějaký "měl bych mít" :D Buď ta úvodní obrazovka je stejná jako ta v odkazu na wiki nebo ne. Samozřejmě se bude lišit ta cesta, kde máš UO a clienta nainstalovanýho. A pokud hraješ bez razoru, tak spouštět UO přes andariaclient.exe. Samozřejmě za předpokladu, že máš přes patcher/ručně, stáhnuté všechny potřebné soubory. U nás se účty nemažou i když ta zmínka někde v pravidlech je.
_ Wyf
Obrázek
.Uskupení
...AVARI
Bjornn
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02. bře 2019, 11:11

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Bjornn »

No tak, když to tam navádím tak první v pohodě, ale u té druhé, kde mám zadat UO tak mi to nezobrazí soubory v té složce a vezme to jenom ji tak možná kvůli tomu to nejde.
Bjornn
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02. bře 2019, 11:11

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Bjornn »

Dobře, našel jsem to akorát při spouštění mi to píše toto: failed to open map1.mul
Uživatelský avatar
Dorchaide
GM tým
Příspěvky: 2432
Registrován: sob 11. led 2014, 12:57

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Dorchaide »

Instaloval si přes patcher? Spouštíš s Razorem?
All right, last night, an electric presence came into my room and said, "BMO, I need your perfect body to host the human incarnation of a baby!"

- [Dórčajd]
Potřebuješ pomoc ale na page ti nikdo neodpovídá? Facebook nebo Discord!
RIP Andarijská Konfa ✞28.03.18
Bjornn
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: sob 02. bře 2019, 11:11

  Re: Problém s připojením.

Příspěvek od Bjornn »

Včera jsem to vyřešil a je to v pohodě :)
Odpovědět