Síla

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thamuz
Hráč
Příspěvky: 21
Registrován: úte 09. říj 2018, 23:53

  Síla

Příspěvek od Thamuz »

Zdravím, hrál jsem tuto hru kdysi dávno ( rok 2010 cca ) a tehdy mi jako válečníkovi bylo doporučeno na sílu buď zalést do dolu a kopat, nebo do lesů a sekat dřevo. Takže, sekaní dřeva? Obratnost nahoru... Kopaní v dole? Opět obratnost ( asi u toho tancuju nebo už nevim ). Mlácení různejch zbojníků atd? Inteligence up.... Já bych logicky třeba přímo tyhle 3 činnosti bral jako dobrý způsob, jak zesílit a ono to je asi nějak jinak. Jsem barbar válečník, síla 53 a leze mi nahoru opravdu vše, až na tu sílu. Pokud máte nějakou osvědčenou činnost, budu vám moc vděčný.
Uživatelský avatar
Buldog
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 10. dub 2008, 20:42

  Re: Síla

Příspěvek od Buldog »

Ahoj, nejlíp rozhodně bojem - jako váleční štít a krytí štítem, zbraň a zabíjet monstra - jeleny, laně.... Ty by si měl zvládnout :)
Většina skillů je nastavená tak, že ti na něm může vylézt cokoliv ale jen do dané výše. Tzn na kopání může lézt obratnost třeba do 50, síla do 60, dřevorubectví to může mít obráceně ( ty čísla jsou vymyšlený, ale jen pro představu). A pokud se dostaneš přes tuto hranici tak ti to už na tom negaine.
_ Wyf
Obrázek
.Uskupení
...AVARI
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Síla

Příspěvek od Golfin »

Jak říká Buldog, jsi válečník. Tak bojuj. Takto bylo nastaveno už za mě, kdy jsem gmkoval. Předpokládám, že je to stejné. A navíc, Andaria byla vždy jiná, než ostatní servery. Jde to pomalu.
Uživatelský avatar
Warzen
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: sob 24. dub 2010, 11:08
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Síla

Příspěvek od Warzen »

Staty jsem maxoval na cvicnejch figurynach postevený okolo sebe.
Giron - řemeslník
Warzen Aranel-hraničář
Metellus Celer
Hráč
Příspěvky: 11
Registrován: ned 05. črc 2020, 16:57

  Re: Síla

Příspěvek od Metellus Celer »

to by mě zajímalo jak? mě to dojelo do 30 a dal už jsem trénovat nemohl psalo mě to hlášku ze víc se naučit nemohu
Uživatelský avatar
Warzen
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: sob 24. dub 2010, 11:08
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Síla

Příspěvek od Warzen »

Zamknout skill a busit, pred 10 roky jsem tak maxoval hranicare.
Giron - řemeslník
Warzen Aranel-hraničář
Uživatelský avatar
Buldog
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 10. dub 2008, 20:42

  Re: Síla

Příspěvek od Buldog »

Gain na figurínách byl minimalizován x let zpět. Tuhle variantu nedoporučuju.
_ Wyf
Obrázek
.Uskupení
...AVARI
Odpovědět