Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Tailin
Hráč
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. črc 2018, 11:28

  Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Tailin »

Ve čtvrti "Lewan - Přístav" v uzavřené ohrádce nájemního domku č. 14 ( 591.1113) se ztrácejí po chvíli věci odložené do trávy. Domek má pronajatý Eressiel.

Nejsem si jistá, jestli to tak má být (třeba kvůli nižšímu nájemnému), nebo jestli jde o chybu nastavení. Mohl by se někdo podívat a dát mi vědět?

Děkuji.
Tailin (Eressiel)
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Jack9012 »

Tailin píše:Ve čtvrti "Lewan - Přístav" v uzavřené ohrádce nájemního domku č. 14 ( 591.1113) se ztrácejí po chvíli věci odložené do trávy. Domek má pronajatý Eressiel.

Nejsem si jistá, jestli to tak má být (třeba kvůli nižšímu nájemnému), nebo jestli jde o chybu nastavení. Mohl by se někdo podívat a dát mi vědět?

Děkuji.
Tailin (Eressiel)
ohrada i když je současti domu tak nemá ochranu proti mizení věci. To má pouze samotny dům a myslim 1 pole okolo domu. Zaroveň v ohradě myslim nemužeš ani dekoraterem nic zamknout pokud to neni pravě to zmíněné políčko u domu
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Uživatelský avatar
Tristia
Hráč
Příspěvky: 99
Registrován: sob 20. črc 2013, 18:53
Testovací pole: nikdy

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Tristia »

Je to chyba zóny, ohrádky u domů ji mají mít, na tenhle dům se při zónování zapomnělo. Napiš si page, třeba to po tom roce někdo konečně udělá. ;)
Tristia [Quendi] (Aranduri)

Dance with the Trees

(Příručka (ne)správného skloňovatele: 1.kdo tristia, 2.bez tristii, 3.komu tristie, 4.koho tristiu, 5.volám tristio, 6.o tristie, 7.s tristiou - po vzoru žena)
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Jack9012 »

Tristia píše:Je to chyba zóny, ohrádky u domů ji mají mít, na tenhle dům se při zónování zapomnělo. Napiš si page, třeba to po tom roce někdo konečně udělá. ;)
v takovém připadě chybí zona i u mého alchymisty Nyx v Thyrisu :)
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Uživatelský avatar
holuuub
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 316
Registrován: úte 03. kvě 2011, 12:19
Testovací pole: nikdy
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od holuuub »

Tristia píše:Je to chyba zóny, ohrádky u domů ji mají mít, na tenhle dům se při zónování zapomnělo. Napiš si page, třeba to po tom roce někdo konečně udělá. ;)
Jak říká Trist, já u svého nájmu mám taky ohrádku a věci na zemi mi zůstávají a zároveň je v ně ohrádky mohu zamykat :)
Arandur Elensar - [Řemeslník]
Bílá bělejší, elf nejčistější !
Obrázek
Kokovídžvo Šťmapisab - Zdvořilý nezdvořák
Tailin
Hráč
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. črc 2018, 11:28

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Tailin »

Děkuji neznámému dobrodinci za opravu nastavení zóny v ohrádce - alespoň si myslím, že to je už opravené, v prostoru zahrádky na příkaz ".kde" mí to už píše název nájmu a jde použít příkaz ".dekorater", dala jsem tam na zkoušku pár předmětů, vyzkouším, zda nezmizí a dám vědět. :)
Uživatelský avatar
Dorchaide
GM tým
Příspěvky: 2432
Registrován: sob 11. led 2014, 12:57

  Re: Mizení věcí z ohrádky u nájemního domku č. 14 v Lewanu

Příspěvek od Dorchaide »

Jo vidíš, zapomněl sem ti to napsat :)
Nemáš zač :lock:
All right, last night, an electric presence came into my room and said, "BMO, I need your perfect body to host the human incarnation of a baby!"

- [Dórčajd]
Potřebuješ pomoc ale na page ti nikdo neodpovídá? Facebook nebo Discord!
RIP Andarijská Konfa ✞28.03.18
Odpovědět