Problémy s instalací hry

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Tailin
Hráč
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. črc 2018, 11:28

  Problémy s instalací hry

Příspěvek od Tailin »

Zdravím,
pokouším se ručně instalovat Ultima Online Mondain´s Legacy, už podruhé, první pokus selhal :oops: Nejsem na to šikovná :(

Při prvním pokusu jsem si vše instalovala do složky " Ultima Online Mondain´s Legacy" na svůj pevný disk, včetně povinných a doporučených souborů, tedy i "Andaria Gumps", "Andaria Arts", "Deskop by Adlier a Černý journal"

Při pokusu spustit soubor "Client" mi naběhne (snad správně) vstupní okno do hry, ale při pokusu spustit AndariaClient mi to hlásí chybu:
Obrázek


Znovu jsem si četla návod a objevila, že soubory "Andaria Gumps", "Andaria Arts", "Deskop by Adlier a Černý journal" se nemají na pevný disk nahrávat, do jaké složky se tedy mají nahrát? V návodu je zmínka, že se má postupovat podle přiloženého "readme" - viz zde:
3. Patch grafiky
Nyní je nutné stáhnout grafické soubory. Mezi povinné patří ze sekce „Důležité“ Andarijské Gumpy, Andarijské Arty (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Jako nepovinné jsou další Andarijský Desktop a Černý Journal. (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Další nepovinný archív jsou Fonty © Nikosha. Fonty jsou čtyři druhy, dle vašeho výběru si jeden překopírujte do vaší instalace ultimy.


Všechno jsem odinstalovala a instalovala znovu - tentokrát BEZ souborů "Andaria Gumps", "Andaria Arts", "Deskop by Adlier a Černý journal", ale s bohužel opět stejným výsledkem.

Našla jsem si, že se to už na fóru řešilo dříve, je ale zamčené, tak proto jsem založila znovu toto téma.

Uvádí se tam rada:

Pokud klient hlasi chybu "Failed to open map1.mul, nebyla instalace dostatecne opatchovana. Je NUTNE ji opatchovat minimalne na verzi 6.0.0.0 pomoci patche z Originu, ktery se spusti pres soubor uo.exe, pripadne uopatch.exe. Je nutne jim patchovat jeste pred andariapatcherem ze stranek. Patch se tvari jednou ze skoncil, a da vam na vyber 2D a 3D klient. Vyberte 2D, patch bude pokracovat, a kontrolujte az zahlasi "Patch session completed" jestli posledni "Applying patch x.x.x.x", napriklad 6.0.10.0" zacina cislem 6. Petkova rada v sobe NEMA soubory map1.mul, statics1.mul a staidx1.mul, stahne si je patch z posledni petkove verze na verzi 6.0.0.0(proto trva tak dlouho)

Se omlouvám, ale toto je na mě moc odborné. :( Je to pro mě asi stejně vypovídající, jako by to bylo psáno svahilsky :D
Vůbec netuším, jak postupovat, Andariapatcher jsem si sice stáhla, i Javu pro Wndows, ale nefunguje mi, nejspíš mi ji blokuje počítač (mám Windows 10), proto se pokouším o ruční instalaci.

Můžete mi někdo prosím poradit, co s tím? Ale potřebuji radu - návod jako pro laika, který nemá vůbec s podobnými operacemi zkušenost.

Rozklikla jsem "uopatsch.exe" - mi to píše toto:

Could not connect to patch server 255.255.208.0:8888
Could not connect to a patch server
Make sure you have an active connection to the Internet via an ISP or a direct connection.
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Check http://www.uo.com/ for help on resolving patching issues.
Click OK to play the game or Cancel to abort.

Internet aktivní mám, podívala jsem se na "www.ou.com", ale nevím, co si tam vybrat, abych to ještě víc nezašmodrchala. Tohle:"Origin Store Update"?

Díky předem za navedení, co dál.

Tailin
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Problémy s instalací hry

Příspěvek od Jack9012 »

jeslti maš teamviewer mužem se spolu na problem mrknout
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Tailin
Hráč
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. črc 2018, 11:28

  Re: Problémy s instalací hry

Příspěvek od Tailin »

Mám, budu vděčná
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Problémy s instalací hry

Příspěvek od Jack9012 »

Tailin píše:Mám, budu vděčná
hotovo opraveno, špatně nainstalovana hra a předané soubory
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Uživatelský avatar
Zachariáš Volf
Hráč
Příspěvky: 76
Registrován: sob 21. dub 2018, 16:15

  Re: Problémy s instalací hry

Příspěvek od Zachariáš Volf »

:solved:
Zachariáš Volf - Bývalý Andorský Herold
Arcalime Vénie - Zbojník
Obrázek
Odpovědět