6 (7?) let mimo Andarii

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
GlothorII
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. úno 2015, 10:17

  6 (7?) let mimo Andarii

Příspěvek od GlothorII »

Ahoj,
po několika letech se mi zastesklo po Andárii, která byla mou vůbec první MMORPG hrou. Pamatuju si úžasnou komunitu v čele s neuvěřitelně kreativním, laskavým a vstřícným GM týmem.
Přestal jsem hrát krátce po tom co byl dobyt Imer a město bylo předáno do správy kmene Kulgur. Pokud se nepletu, tak herní účty se po několika měsících neaktivity mazaly?
Kolik bývá v této době online lidí? Podle novinek proběhlo spousta eventů, což ukazuje že je server aktivní, to je jedině dobře :-)
Chtěl bych poprosit, jestli by mi někdo neshrnul nejdůležitější zprávy od dobytí Imeru, historie je pro mě opravdu velmi důležitá :-)

Doufám, že se tu stále potuluje pár duší, se kterými jsem kdysi strávil několik let života :-)

Všem přeju ať se "koule" točí!

Glothor - Mrogrothuv šaman
[Kulgur]
&
Lyn - kdysi válečník, jež se v soumraku života uchýlil k magii
[Kulgur]

P.S. Ještě nemám aktivovaný herní účet, proto jsem nucen psát do této sekce :wub:
Uživatelský avatar
Shinobi
Hráč
Příspěvky: 520
Registrován: čtv 27. pro 2007, 12:30

  Re: 6 (7?) let mimo Andarii

Příspěvek od Shinobi »

Já bych se teda ptal ve hře, je to větší sranda. :)
Lilien Jantarová                                                                        Když světlo i temnota přijdou si pro tebe, už není kam se schovat.
Uživatelský avatar
SyrLuk
Hráč
Příspěvky: 489
Registrován: pon 30. kvě 2005, 20:57
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Tachlovice
Kontaktovat uživatele:

  Re: 6 (7?) let mimo Andarii

Příspěvek od SyrLuk »

Ahoj, když mě uvidíš ve statusu skus Ileren nebo Margaard. Rád to proberu IG :-)
Herold Spravce (Havantu) Herold Silmor Ilerenský (elf) - rytíř templu, vrácen z onoho světa aby splnil svou přísahu
Obrázek
Duše odpočívajících hrdinů: Gebhard, Hromislav, Geasspar, Caenseidhe Essegeas, Elaine, Vorgas, Faila, Ohtar, Silamor, SyrLuk
Odpovědět