Registrace

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Mustart
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 03. lis 2014, 08:37

  Registrace

Příspěvek od Mustart »

Zdravim

Nemohl by se mi prosim podivat nekdo na email s aktivaci meho uctu ? zacal jsem hrat pred tremi dny....Falesny svet jsem udelal asi za 4 hodiny a ted nevim, co bych se tam mel ucit dalsiho :D

Uz bych rad do sveta , tak jestly je to mozny , urychlete mi to prosim :D dekuji :)
Anthony Jackson
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 279
Registrován: ned 18. srp 2013, 10:53
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Nikde

  Re: Registrace

Příspěvek od Anthony Jackson »

Potvrzení registrace trvá obvykle 24 hodin, ale maximálně 7 dní.
On se na to někdo brzy koukne. :)
Bez komentáře
Uživatelský avatar
Vitalis
Hráč
Příspěvky: 89
Registrován: úte 04. lis 2014, 17:57

  Re: Registrace

Příspěvek od Vitalis »

No mám ten stejný problém akorád že moje registrace proběhla už před týdnem a stále jí nemám potvrzenou :|
Starosta Iluminus.
Uživatelský avatar
Arella
GM tým
Příspěvky: 4504
Registrován: úte 26. bře 2013, 18:40

  Re: Registrace

Příspěvek od Arella »

Mrkneme na vaše registrace. :wink:
Stavitelka a Questařka
Uživatelský avatar
Vitalis
Hráč
Příspěvky: 89
Registrován: úte 04. lis 2014, 17:57

  Re: Registrace

Příspěvek od Vitalis »

Děkujeme převelice :)
Starosta Iluminus.
Mustart
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 03. lis 2014, 08:37

  Re: Registrace

Příspěvek od Mustart »

Já jsem hold netrpělivej no :)
Moc dekuji Arella ...
DuckiX
Hráč
Příspěvky: 268
Registrován: pát 23. srp 2013, 11:02
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Birmingham
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od DuckiX »

chtelo by to zavest automaticke registrace nebo minimalne volny vstup do sveta i bez ni...
Gryfus - GMW, Havantský cvičitel a zlatá ponorka, čekající na vylovení. V jedné osobě. Gryfus & Lovci - Video x)
Ewiliax Optimo - Wannabe.
RIP - Angela, Averix, James de Sain, Adelaide, Gryfus
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Registrace

Příspěvek od Fraenir »

Ten je do Falešného světa. Málokdo ho vyčerpá za chvilku, pokud už Andarii předtím nehrál (a pokud hrál a je po unbanu, tak to prostě chvíli potrvá - čekal nějakou dobu na unban, tak měsíc není rozdíl), a pořád je to nesrovnatelné s bugrem, který může udělat hráč, který se na Andarii dostane obejitím banu za pár minut. Nehledě na to, že by to mohl být poměrně snadný přístup k výdělku (registrace, 20 minut na falešňák, šup do světa za mága, přeházet všechno cenné nebo se nechat pojet, ať to vypadá, odlog a zítra znovu z jiné wifi).

Automatické registrace prostě nebudou - příliš velká část registrací (odhaduju 90%) je zamítnuta. Chápu, že těm 10% se to nebude líbit, ale to by ohrozilo současné hráče.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Mustart
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 03. lis 2014, 08:37

  Re: Registrace

Příspěvek od Mustart »

Nikdy jsem na Andaria nehral , ale za to jsem hral 3 roky Kelevar a asi 6 let na Morii.
Nějake vyrabeni s craftem neni zadny problem , natoz odemknout a ukrast prsten, nebo vymlatit toho zombíka.
Stránky tu mate pekne prehledny ... vas falesny svet neni nic sloziteho :)
Buger nejsem , jen bych se chtel zapojit do komunity :)
Mustart
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 03. lis 2014, 08:37

  Re: Registrace

Příspěvek od Mustart »

Děkuji za potvrzeni registrace.

Prisel jsem do sveta , kde se vsude zasekavam (o nic), sel jsem po ceste a zapadl jsem nekam pod ni...tak jsem musel helpem...portlo me to nekam do lesa, kde se taky vsude zasekavam o nic :D to bude chtit nejaky ten patch asi ne ?:)
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Registrace

Příspěvek od Fraenir »

Zřejmě nemáš správně stažený statik a mapu, a v souvislosti s tím se nabízí i možnost, jestli nemáš problém s ostatními soubory. To se dělá přes patcher nebo ručně. Každopádně vše najdeš tady:

http://www.andaria.cz/index.php?link=download

Pokud bys nechtěl využít patcher, ideální asi je vše vzít, rozbalit a zkopírovat do složky s Ultimou.

S patcherem je od jedné změny v Javě problém s bezpečnostním nastavením (aplikace není podepsaná), popis jak se dá použít najdeš tady: viewtopic.php?p=437127#p437127
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Shinobi
Hráč
Příspěvky: 520
Registrován: čtv 27. pro 2007, 12:30

  Re: Registrace

Příspěvek od Shinobi »

Akorát když to budeš patchovat ručně a ne přes Adaria Patcher, tak dej pozor na music.7z, ten nestačí jen rozbalit do složky se hrou, ale je tam myslím nějakej bat soubor, kterej po tom musíš ještě sputit. U všech ostatních povinných by myslím mělo stačit jenom rozbalit do složky se hrou.
Lilien Jantarová                                                                        Když světlo i temnota přijdou si pro tebe, už není kam se schovat.
Mustart
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 03. lis 2014, 08:37

  Re: Registrace

Příspěvek od Mustart »

přepsal jsem ty 2 soubory statik a mapu , spustil jsem startbat a vse ok :)
Dekuji moc Fraenir a Shinobi.
Uživatelský avatar
Vitalis
Hráč
Příspěvky: 89
Registrován: úte 04. lis 2014, 17:57

  Re: Registrace

Příspěvek od Vitalis »

já mám problém s razorem :( když jedu přes razor tak mi občas hra prostě hrozně problikává zkusil sem vše v razoru vypnout a nic blbne to furt. A ještě teda když pustím makro teď dělám skrytí se s pohybem tak po vypnutí makra se hra kouše když popojdu zaseknu se a potom jako bych se teleportoval :) normálně funguje až po komplet restartu :/
Starosta Iluminus.
Tamten
Hráč
Příspěvky: 937
Registrován: sob 23. říj 2010, 17:21

  Re: Registrace

Příspěvek od Tamten »

Ahoj, první problém by mohla pomoci vyřešit kompatibilita (W XP), případně vypnutí takových těch "ala Aero" motivů Windows.

Co se druhého problému týče, tak to je známý problém(pokud se nepletu, tak je to kvůli tomu jak Razor chodí na cílové lokace, ala .path/.go) a skrytí se trénuje přes Easy UO.
Goorum - Votam potam! | Hej ty! - Bejt u Mrogroth, bejt dobře!
Yago Walldezz - Šedá eminence.| Araphor - Teď už jen divočina.
Duch - Přichází nepozván, odchází nepoznán.
Uživatelský avatar
Vitalis
Hráč
Příspěvky: 89
Registrován: úte 04. lis 2014, 17:57

  Re: Registrace

Příspěvek od Vitalis »

Díky moc pomohlo :)
Starosta Iluminus.
Tamten
Hráč
Příspěvky: 937
Registrován: sob 23. říj 2010, 17:21

  Re: Registrace

Příspěvek od Tamten »

Vitalis píše:Díky moc pomohlo :)
No problem, mám to u tebe :twisted:
Goorum - Votam potam! | Hej ty! - Bejt u Mrogroth, bejt dobře!
Yago Walldezz - Šedá eminence.| Araphor - Teď už jen divočina.
Duch - Přichází nepozván, odchází nepoznán.
Ferin
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. bře 2015, 20:11

  Re: Registrace

Příspěvek od Ferin »

Dobrý den.Před 8 dny jsem si zažádal o registraci na tomto serveru tak bych se chtěl zeptat jestli by se na to někdo z GM mohl podívat.Předem děkuji.
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

Ferin píše:Dobrý den.Před 8 dny jsem si zažádal o registraci na tomto serveru tak bych se chtěl zeptat jestli by se na to někdo z GM mohl podívat.Předem děkuji.
Dívání in progress, dáme vědět co nejdříve. Omluva za zdržení, vydrž, díky 8-)

Aktualizace 23:45 - registrace vyřízena a to kladně, užívej si hru
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
Jenefer
Hráč
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. čer 2015, 00:12

  Re: Registrace

Příspěvek od Jenefer »

Dobrý večer
Registrovala jsem se 15.6.2015 a stále mi nedošel potvrzovací e-mail falešný svět už jsem splnila mám tam postavu Lindon ve hře bych chtěla mít postavu jmenem Jenefer chtěla bych budto řemeslnici nebo nekromantku (ale to se jeste uvidí) ve falešném světe se nemohu dostat tou šedou bránou stále mě to píše že musím čekat na potvrzení


Předem děkuji za kladné vyřízení Jenefer
Jenefer Kavalérie
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

Jenefer píše:Předem děkuji za kladné vyřízení Jenefer
Omlouvám se za zdržení, registrace je vyřešena, nyní by ses měla dostat dál do světa 8-)
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
Uživatelský avatar
Gork
Hráč
Příspěvky: 2391
Registrován: stř 04. črc 2007, 19:56
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava

  Re: Registrace

Příspěvek od Gork »

Co posílat zodpovědným gumám např. sms z vašeho systému? Nebo třeba zprávu na Facebook. Každý i trochu schopný php "programátor" to dokáže dát do kupy. Boost by to mohl být rapidní(netvrďte mi, že ani jeden člen týmu nekoukne celý den na FB). V podstatě by to mohlo vypsat do zprávy všechny informace o účtu, které potřebujete k rozhodnutí, + odkaz na potvrzení a odkaz na zamítnutí. Budete si tak moct řešit registrace v rámci pár minut i při čekání na autobus.
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

Informace o registraci na mobil ti nevyřeší všechny accounty, které byly nebo stále jsou z dané IP adresy vytvořeny. Nebo ti nezjistí, kdo všechno se snaží obejít ban tím, že to zkouší z jiných emailových nebo IP. Na to je potřeba víc času a víc nástrojů, než SMSka. Bezproblémové registrace jsou vyřizovány docela rychle. Ale co ti já jako guma mám co říkat 8-)
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
Uživatelský avatar
Gork
Hráč
Příspěvky: 2391
Registrován: stř 04. črc 2007, 19:56
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava

  Re: Registrace

Příspěvek od Gork »

Můžeš si poslat upozornění, že tam nějaká registrace přišla. Pak se nestane, že někdo bude čekat na registraci osm dní.

Navíc, určitě se dá ověřování registrace do jisté míry algoritmizovat. Můžeš si na FB poslat s registrací údaje o tom, zda není daná IP adresa v databázi, zda není v databázi daný email, podobný email, podobné příjmení. Můžeš si nechat poslat všechny údaje, které si jinak kontroluješ a dohledáváš sám, a které ti pomáhají rozhodovat.

Jak poznáš, že se někdo snaží obejít ban? Má stejnou IP adresu, podobný email, podivné jméno? Všechno to si můžeš nechat poslat zprávou. Stejně jako ti to vypisuje systém na webu, můžeš si jen podstatné informace posílat. Pak se můžeš u úplně bezproblémových registrací rozhodnout v řádech minut, ne v řádech dnů.

Nechápu ten tvůj tón. Hodně by to ulevilo oběma stranám.
DuckiX
Hráč
Příspěvky: 268
Registrován: pát 23. srp 2013, 11:02
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Birmingham
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od DuckiX »

Proc se registrace jednoduse neprijme a nekontroluje az zpetne? :wub:

Pokud chete nove hrace, nemuzete po nich preci chtit, at cekaji v dnesni dobe, kdy je vsehcno hned... nekolik dni/tydnu na neco tak automatickeho, jako je ucet.
Gryfus - GMW, Havantský cvičitel a zlatá ponorka, čekající na vylovení. V jedné osobě. Gryfus & Lovci - Video x)
Ewiliax Optimo - Wannabe.
RIP - Angela, Averix, James de Sain, Adelaide, Gryfus
Uživatelský avatar
Gork
Hráč
Příspěvky: 2391
Registrován: stř 04. črc 2007, 19:56
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava

  Re: Registrace

Příspěvek od Gork »

Ono se psalo výše, že se dá s takovým účtem udělat dost neplechy, než se stihne adekvátně zareagovat. Každopádně ale plně souhlasím s tím, že v dnešní době mít sedmidenní lhůtu na to, aby si mohl někdo zahrát, dost sráží. A Andaria potřebuje nahnat body všude, kde se dá. To už navíc souvisí s dalším problémem - web. Ale to už patří do jiného tématu.
dubovnik
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. dub 2016, 11:17

  Re: Registrace

Příspěvek od dubovnik »

Zdravím Vás,

poslal jsem si před chvilkou registraci a jak projíždím kvůli informacím fórum, tak zde vidím že se čeká přehnaně dlouho na potvrzení :)

Mohl bych tedy rovnou zažádat o mrknutí se na to? Chci vyzkoušet jiný server než Morii, nevýhoda je taková, že jsem musel překopat komplet instalaci UO kvůli vašemu nastavení. Je do budoucna možnost mít nainstalovanou takhle 2x UO? pro připojení na různe servery?

Díky za odpověď
Finwes
Hráč
Příspěvky: 2514
Registrován: pát 03. úno 2006, 13:40
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Česká Třebová (a Praha)

  Re: Registrace

Příspěvek od Finwes »

Pokud oba servery jedou s razorem a ideálně se stejnou verzí uo, tak určitě. V razoru si pak jen přepneš složku instalace.
Pokud ale potřebují úplně něco jiného, tak asi záleží na tom, zda je potřeba to instalovat a mít něco ve win registrech, jestli se pak nebudou mlátit mezi sebou :) Tuhle variantu jsem ale úplně nezkoušel. Manawydan myslím funguje bez problémů, tam je snad úplně jiný klient.
Aran Finwes, král elfů

Malé věci se dějí každý den,
vždy dají časem dohromady jeden velký celek...
(Elfské tituly: Aran - král; Arandur/Aranduri - správce/správkyně města; Naladris - herold; Aranthi - vůdce vojsk)
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

dubovnik píše:jak projíždím kvůli informacím fórum, tak zde vidím že se čeká přehnaně dlouho na potvrzení :)
Jednoduché registrace řeším většinou stejný den, u některých (pokus o multiaccount) se čeká delší dobu kvůli prověření. Tvoji registraci jsem schválil zhruba do hodiny, takže bych to nepovažoval za přehnaně dlouho...

Každopádně vítej u nás a přeji zábavné hraní :-)
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
dubovnik
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. dub 2016, 11:17

  Re: Registrace

Příspěvek od dubovnik »

Díky moc za vyřízení :)
Odpovědět