Registrace

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Nosty
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. zář 2016, 11:17

  Re: Registrace

Příspěvek od Nosty »

Zdravím jsem tu nový po 6 letech bych se chtel vratit k RP hrani UO, mam za sebou asi 5 let s pauzama hrani na RP servru
(ano 5 let na jednom servru). Rozhodl jsem se pro Andarii protoze doufam ze tu najdu dobrou komunitu. Prichazim sem s dalsima dvouma hračema jednim skoro stejne zkusenim a druhym relativne novackem. Rad bych se timto zeptal jestli je porad cekani na aktivaci tak dlouhe ? Falesny svet mame po nekolika hodinach hotovy. Diky za odpoved. A pokud se to nekoho dotklo tak se omlouvam.
Nostromo
Uživatelský avatar
Phalkon
Neaktivní GM
Příspěvky: 1103
Registrován: pon 21. zář 2015, 11:22

  Re: Registrace

Příspěvek od Phalkon »

Ahoj. :)
Co se čekání na schválení registrace týče, tak informace jsou přímo na webu u stránky s registrací.

http://www.andaria.cz/index.php?link=reg
andaria.cz píše:Jakmile odešlete tuto registraci, účet se automaticky vytvoří. Potvrzení registrace trvá obvykle 24 hodin, ale maximálně 7 dní.
V případě, že budou s registrací nějaké problémy a bude potřeba delší šetření, tak se vám určitě někdo ozve.
Grafika, soubory a tak..
*Vidíš jak drak tě žere*
*Vidíš jak drak se dáví na tvé hlouposti*
Všechno bude.
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

Registrace jsem zpracoval. Ještě jsem k některým posílal email pro ujasnění, takže finální schválení bude poté, jak dostanu odpovědi.

Vítej(te) na Andarii a přeji zábavné hraní 8-)
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
LeGrand
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. dub 2017, 16:22

  Re: Registrace

Příspěvek od LeGrand »

Ahoj,
předevčírem jsem dostal email o tom, že mým postavám byla otevřena cesta do světa. Zapomněl jsem ale mé přihlašovací údaje. Počítal jsem s tím, že mi předtím ještě přijde email shrnující mou registraci, který ale nedorazil. Zaslali byste mi prosím moje údaje do SZ nebo na mail? ID registrace samozřejmě můžu dodat.
Díky za vyřešení. :-)

edit: DÍÍKY, VYŘÍZENO :-)
Naposledy upravil(a) LeGrand dne ned 16. dub 2017, 17:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Thaum
Koordinátor
Příspěvky: 2851
Registrován: ned 29. pro 2013, 19:41
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Registrace

Příspěvek od Thaum »

Ahoj

Odepsal jsem ti na email. Pokud by něco nejelo, ozvi se mi zpátky na email nebo sem na SZ.

Díky 8-)
Koordinátor z přesvědčení, skriptař pro radost zachování zdravého rozumu a pokroku v mezích možností

Stručně, jasně, výstižně - pokud se chceme někam posunout.
"Are you an effective team?" - Sally (Oblivion 2013 movie)
Odpovědět