AFK

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Rnori
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. led 2014, 13:07

  AFK

Příspěvek od Rnori »

Chtěla bych se zeptat, jak je to s automatickými afk kontrolami. Jaká je prodleva po použití nějaké dovednosti a kontrolou? Jinými slovy, než se odhlásím, musím chvíli počkat? Kolik je povolených promeškat (např. v případě že mi vypadne internet nebo mi dojde baterka na notebooku případně jiná neúmyslná příčina)? Ptám se hlavně proto, že internet mi prostě občas vypadne :)
Rhea
Mortred
Hráč
Příspěvky: 43
Registrován: pát 06. pro 2013, 16:37

  Re: AFK

Příspěvek od Mortred »

Rnori? bejvalej Moriak?...
Jinak promeskat nesmis ani jednou snad
Mortred - Andorský Herold
Tam kde smrt končí on začíná
Aurora Muertte - namyšlená legionářka a plechová mrcha [Krvavá Légia]
Zmrskám tě bičem a tobě se to bude líbít!
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: AFK

Příspěvek od Fraenir »

Automatická AFK by se měla vždy spustit v době používání skillu, tj. před jeho spuštěním do dokončení akce; pokud se náhodou pletu, což je možný, tak určitě ne víc, než 15 vteřin poté (s tím, že takovou AFK, která se pustila, když už sklil neběžel, bys v pohodě vyreklamoval ;) )

Ohledně pádů internetu - jasně, stát se to může, s tím, že se pruty pak mohou odpustit. Je ale lepší, pokud si pro to uděláš důkazy (screenshot s "Connection lost", co nejdříve po naběhnutí netu napsat někomu z GMs[mně] SZ, ideálně jen se slovem AFK, ať se s ní moc nevypisuješ, následně jí v další SZ rozepsat, co a jak se stalo), protože o tomhle odpouštění si vedeme záznamy pro případ, že by to někdo začal zneužívat pro obcházení kontrol, a čím víc sám sebe kryješ, tím máš větší jistotu, že ti to projde ;)

První promeškání tě jenom odpojí ze hry, až od druhého jsou tresty.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Blaster
Hráč
Příspěvky: 346
Registrován: stř 30. srp 2006, 10:06
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: AFK

Příspěvek od Blaster »

Fraenir píše:Automatická AFK by se měla vždy spustit v době používání skillu, tj. před jeho spuštěním do dokončení akce; pokud se náhodou pletu, což je možný, tak určitě ne víc, než 15 vteřin poté (s tím, že takovou AFK, která se pustila, když už sklil neběžel, bys v pohodě vyreklamoval ;) )

Ohledně pádů internetu - jasně, stát se to může, s tím, že se pruty pak mohou odpustit. Je ale lepší, pokud si pro to uděláš důkazy (screenshot s "Connection lost", co nejdříve po naběhnutí netu napsat někomu z GMs[mně] SZ, ideálně jen se slovem AFK, ať se s ní moc nevypisuješ, následně jí v další SZ rozepsat, co a jak se stalo), protože o tomhle odpouštění si vedeme záznamy pro případ, že by to někdo začal zneužívat pro obcházení kontrol, a čím víc sám sebe kryješ, tím máš větší jistotu, že ti to projde ;)

První promeškání tě jenom odpojí ze hry, až od druhého jsou tresty.
AFK kontroly se za nějakou dobu odpouštějí... resetuje se i tohle "první promeškání"?
Fortuna Dayer
Fernando Aberquero
† Patrick Uuno
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: AFK

Příspěvek od Fraenir »

Ne, neresetuje.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
TGM
Hráč
Příspěvky: 150
Registrován: úte 12. dub 2011, 00:20

  Re: AFK

Příspěvek od TGM »

Dodám... Při automatické AFK kontrole ti vyskočí tabulka na které musíš kliknout. Když se spleteš, vyskočí druhá. Ta může chtít zmáčknout jinou barvu a měla by vyskočit na jiné pozici než ta první. Pokud špatně odpovíš i na druhou --> galeje.

ADD: jenom pro úplnost, páč se to týká tématu... Pokud ti vypadne myš (mě se to občas stává), zkus aspoň napsat do hry barvu/název tlačítka pro odpověď, udělej z toho screenshot, potom vypni hru Alt-F4 (to tě odlogne a odpočítávání se občas zastaví). Pouze napsat barvu ti nepomůže, protože se údajně nelogují správné odpovědi (možná stará informace; párkrát jsem to v minulosti reklamoval). Loguje se jenom prošel/neprošel.
Tom Gwawn [BH] - Mistr Řemesel
Odpovědět