Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
DelMann2
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: stř 18. pro 2013, 16:24

  Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od DelMann2 »

Zdravíčko,

ano, opět otravuji. :crashed:

Udělal jsem teda Falešný svět, hodilo mě to do Thyrisu, už jsem byl RP okraden a zase navrácen, RP odposlouchávání nemrtvých konverzací a čuchání ke koním. Všechno OK a líbí se mi to.

Ale kde seberu zlaťáčky na podporu mého chudého domu? Kde zažiju nějáký ten 'progress'? (Skillování magie např.) Nebo se zapojím do nějákého vyššího dění? Jsem asi už zmlsanej z toho vodění za ručičku, ale hrál jsem UO na Midkemii, Hybridu a Excelsioru a tam jsem si trošku cestu našel!

Omlouvám se, jestli je nějáká taková newbie guide, ale nic jsem zase nenašel. :oops:

Jo a je jenom jedna postava na účet? Pokud ano, není takové limitace trošku škoda?

Děkuji za případnou pomoc, bůh vám to jednou oplatí.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od Fraenir »

Zdravím,
zlaťáčky - podle toho, co děláš; podle komentářů odhaduju, že nekromant, tak se můžeš s někým domluvit na předmíchávání lektvarů, nebo potom samozřejmě z boje. Jiná povolání mají možnost kácet dřevo a prodat jej hráčům. Až na velmi drobnou výjimku na Andarii nejsou žádné předměty vykupovány přímo NPC, ale jsou tu cechovní obchodníci, kteří mohou mít nastaven výkup věcí.

Progress postavy - na Andarii rostou skilly používáním.

Zapojit se do vyššího dění - musíš narazit na jiné hráče a hrát si s nimi. Na Andarii bývají poměrně velmi často questy, které bývají různě uvedeny; někdy je o nich zmínka předem v Trubačích na webu, někdy se vyhlásí trubači ve hře v době dění, jindy se o tom questu musíš dozvědět z předchozího děje - liší se to situaci od situace.

Jedna postava na účet - Pro začátek ano, ale později je možné jich získat více. Podrobnosti najdeš zde.

Příjemnou hru :)
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
DelMann2
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: stř 18. pro 2013, 16:24

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od DelMann2 »

Hraji mága.

Další kouzla se dají zakoupit u nějákého NPC nebo jsou pouze world dropem/v dungech?
Bengalor
3. výstraha
3. výstraha
Příspěvky: 607
Registrován: sob 27. bře 2010, 16:32

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od Bengalor »

koupit i dropujou. A nebo od hráčů ty ti je opíšou..
Bengalor Elf Lovec, pošuk z lesa pasován na Natrhávače...
Lucifus Garghan. Ten jenž padl v chaosu, ožil ve smrti a stal se jejich panem. Prozatímní Herold Hradiště Maargard, člen cechu Lovců, a přítel mocných Streganů.

Lyrketti Sidheag a Onki Naiso. (dočasně ve výslužbě)
Tamten
Hráč
Příspěvky: 937
Registrován: sob 23. říj 2010, 17:21

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od Tamten »

DelMann2 píše:Omlouvám se, jestli je nějáká taková newbie guide, ale nic jsem zase nenašel...
Mno já to vidím jako topic přímo nad tím tvým :wub: ...
Goorum - Votam potam! | Hej ty! - Bejt u Mrogroth, bejt dobře!
Yago Walldezz - Šedá eminence.| Araphor - Teď už jen divočina.
Duch - Přichází nepozván, odchází nepoznán.
DelMann2
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: stř 18. pro 2013, 16:24

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od DelMann2 »

Tamten píše:
DelMann2 píše:Omlouvám se, jestli je nějáká taková newbie guide, ale nic jsem zase nenašel...
Mno já to vidím jako topic přímo nad tím tvým :wub: ...
Wow, právě na to jsem koukal, ale jenom na ten úvodní tepoci, kde toho moc není. Dík.
Uživatelský avatar
Hidan
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 311
Registrován: pát 10. črc 2009, 09:22

  Re: Tak jsem v 'realném světě'. Co teď?

Příspěvek od Hidan »

Nejprve si zajdi do 12 bran (kde to najdes se poptej ve hre), zde si pockej na dalsi hrace (mezitim muzes trenovat skilly) a spolecne se dostanete k pokladu, ktery ti do zacatku velice pomuze. 12 bran je zaroven vyborna schovka pred PK.

Pote doporucuji pronajmout ubytovnu a zde trenovat skilly. Nejlepe si koupit medveda a obcas projit otrokare a jine z lehcich harvu. Za mych zacatku jsem v ubytovne vzdy nasel partu na RP i PVM.

Az se trosicku vytrenujes aby te nezabila moucha, doporucuji vyhledat si cech. Zde najdes dalsi partu lidi a vzajemne si pomuzete.
Legatus Xyder [Praetoria]
Typhon [Drungor]
Altair [Řád zlatého rouna][Řád Vlka][Zaklínači] †
Apollyon [BA] †
Zetsu
Odpovědět