Chyba RAZOR

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

Zdravím mám taký problém s razorom stále keď ho zapnem mi vyskočí chyba :Bad server address. The server address you entered could not be resolved .
Vyskúšal som už snáď všetko preinštalovať razor spustil som to ako správca, nainštaloval netframework vypol firewall a stále nič neviete niekto čo to môže byť za problém ?
Čierna Karta R.I.P
Angelika
Uživatelský avatar
Lainadan
Redaktor AŠ
Příspěvky: 360
Registrován: stř 09. kvě 2012, 19:26
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Lainadan »

Odinstaluj ho a najdi jeho složku v %appdata% (to najdeš buď že do startu zadáš %appdata% - pro win7 a výš, nebo přes Spustit pro nižší) a tu smaž.
Pak ho znovu nainstaluj a spusť přes správce.
Šéfredaktor plátku Lainadan Coraër
Cadon Rorngrarg [Praetorian]
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

Nepomohlo
Čierna Karta R.I.P
Angelika
Uživatelský avatar
TGM
Hráč
Příspěvky: 150
Registrován: úte 12. dub 2011, 00:20

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od TGM »

zkusil bych prvně příkaz (v příkazové řádce cmd):
ping 83.240.82.55
uvidíš co ti to napíše... potom bych do razoru zkusil zadat adresu/port:
andaria.cz/2593
a/nebo
83.240.82.55/2593
Případně se ujistit, že máš razor povolený ve firewallu.

Pokud nic, zkus si najít razor v registrech (program regedit) a změnit/smazat jeho nastavení.

Lépe ti teď asi bohužel neporadím, protože tu nemám ani UO, ani Windows =(, GL.
Tom Gwawn [BH] - Mistr Řemesel
P.L.
Hráč
Příspěvky: 961
Registrován: čtv 03. bře 2011, 00:15

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od P.L. »

třeba ti něco z tohohle pomůže http://www.andaria.cz/index.php?link=razor
Zubo - Vždy věrný Kulguru a obětován Mrogrothovi
Inet - Bývalá šaman, matka a kojná mnoha barbarák, vysloužilá baruk, vysloužilá dočasná správce Thyru, khrum co zpívat o legendy a kdo vědít co dál... Dál Herndall novýho Imeru

Kulgurovský radikální levicový hardcore roleplayer - nemluvte na mě se zavřenou helmou na hlavě. Kdo tomu huhlání má rozumět
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Fraenir »

Hoď sem screen přihlašovacího okna Razora.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

Tuna je ten problém že mne sa nezobrazí to okno čo mate na stránkach mne to proste výhodí ten error a zapne to klasického clienta.


Ohľadom toho pingu všecko vporiadku
Čierna Karta R.I.P
Angelika
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Fraenir »

Když se zapne do clienta, vyber v Razoru na prvním tabu (General/Obecné) hned první položku Show welcome screen / ukázat úvodní obrazovku, a potom ho vypni a zapni.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Lainadan
Redaktor AŠ
Příspěvky: 360
Registrován: stř 09. kvě 2012, 19:26
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Lainadan »

Vím co má za problém a ten jsem vyřešil tak, jak jsem to popsal. Razor se nezobrazí, spustí se ultima a tím to hasne. Není ani v sys. tray, liště, myslím, že ani v procesech
Šéfredaktor plátku Lainadan Coraër
Cadon Rorngrarg [Praetorian]
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

Tak pomáha mi hrač menom Morgana a vyriešily sme už ten problém stym zobrazovaním. A to tak že som si stiahol iný razor pretože ten z vašej stránky mi nešiel a teraz už mi ukazuje to razor okno len mi nejde lognuť do hry vždy to tam hažde connecting... a po par minutach tam vyhodí tu hlasku Could...
Čierna Karta R.I.P
Angelika
Uživatelský avatar
Lainadan
Redaktor AŠ
Příspěvky: 360
Registrován: stř 09. kvě 2012, 19:26
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Lainadan »

Tak můžeš udělat to, co chtěl fraenir
Šéfredaktor plátku Lainadan Coraër
Cadon Rorngrarg [Praetorian]
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

No ono to tam zaškrnuté je ... Môže byť chyba vtom že vy na webe máte clienta client604.exe a ja mam andariaclient?
Čierna Karta R.I.P
Angelika
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Fraenir »

Nepravděpodobné.

Bez Razora UO jede?

Co ten firewall?

IP adresa a port tam je určitě správně, přesně stejně jako zde?
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Help
Hráč
Příspěvky: 80
Registrován: pát 01. úno 2013, 22:40

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Help »

...Som idiot :D a ešte ktomu aj slepý mal som 82 miesto 83 :D hlavne že som sa nato pozeral 5 minut :) Prepáčte a zároveň ďakujem že ste mi pomohly a veľká vďaka patrí hráčovy Morgana.
Čierna Karta R.I.P
Angelika
nemus
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13. led 2014, 17:11

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od nemus »

Zdravím, měl bych menší problémek se kterým si už nevím rady a je poměrně otravný
Při spuštení hry pomocí razoru, mi ultima přestane odpovídat a teď to zajímavé.Děje se to občas(děsně random) tzn. - V pondělí spustím hru přez razor a hraju si, všecko šlape jak má.Vypnu client a při pokusu ho znovu přez razor spustit, ultima crashne(můžu to zkoušet dokola třeba 100x a nerozjedu to)Tak se na to vyprdnu.Občas to ten den přez razor ještě spoustím ale většinou už ne,hledal jsem snad všude a zkoušel snad vše, bez úspěchu.Dnes to zkouším od rána a pořád nic.Nějaká rada?Cokoliv?
Uživatelský avatar
Xan
Hráč
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 25. srp 2011, 20:48
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Xan »

Zkousel vsechno je hezky, ale co to znamena?:-)
proti tomu, aby to prestalo odpovidat pomaha spoustet vse jako spravce, ale to jsem zkousel jinde, u Andarky to musim znova prubnout s novou instalaci.
To, ze Andarka pri logovani pada jak na bezicim pase, je tubohuzel normal. Me na zacatku, co jsem znova Andarku nainstaloval, pomohlo dle navodu na foru v razoru v zalozce display zakazat automaticke otvirani/prohledavani containeru. Bohuzel po par lognutich mi to zas treba 20x spadne pri logovani, tak sam nevim.

Nekde na foru to tu je, ale nemuzu to najit, tam jsem pouzil prvni radu s tim autosearchem, pak tam byly dalsi rady, ale uz jsem to nepotreboval a ted by bodly, zkus to natit:-) doma to zkusim taky
Garrick - učeň umění hudby a všehoumu
Anomen - pěst boží
nemus
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13. led 2014, 17:11

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od nemus »

Díky za radu, po 10(s vypnutým otvíráním kontejnerů) se to už povedlo, nicméně si myslím,že to ten problém nevyřeší.Budu hledat.
mimochodem, není ultima simulátor na startování studeného motoru?Po dnešku mi to tak příjde :lol1:
Uživatelský avatar
Xan
Hráč
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 25. srp 2011, 20:48
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Xan »

vše jako admin, zrušenej autosearch, stejně to padá, todle tuším vyřešit 100% nejde, je o opruz no:)
Garrick - učeň umění hudby a všehoumu
Anomen - pěst boží
Uživatelský avatar
Gork
Hráč
Příspěvky: 2391
Registrován: stř 04. črc 2007, 19:56
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Gork »

S dropama se asi nedá nic dělat. Po dvou letech jsem nainstaloval UO a každý login znamená minimálně 5 dropů, než mi to naskočí...
LordLich1
Hráč
Příspěvky: 10
Registrován: pon 15. črc 2019, 18:50

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od LordLich1 »

Zdravím,

měl bych problém hnedka ped spuštěním hry. Razor je nastaven tak, jak je popsáno na stránkách (stáhl jsem jej pomoci AndariaPatcheru). Vytvořil jsem dodatečně i ten soubor Cliloc fo Program files. Mám I .NetFramework. Jakmile ale spustím program (zkusil jsem i jako Správce), tak vyskočí chybová hláška Unhandled exception s celou stránkou komentů a po Odoukejování se celý razor vypne a hotovo...

Poprosím o radu. Díky.
LordLich1
Hráč
Příspěvky: 10
Registrován: pon 15. črc 2019, 18:50

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od LordLich1 »

Tak už vyřešeno. Fungovalo mi stejné nastavení, ale ve verzi Razoru z 2016
Jack9012
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 22. čer 2017, 17:24

  Re: Chyba RAZOR

Příspěvek od Jack9012 »

Ano novější verze mají s andaria klientem problémy. Bohužel si nepamatuju jak sem to řešil já. Doporučuji stahovat starší razor že stranek
Isak-Chlapec vyhnaný Z karavany


Prosím naučte se čist celé články, nebudu opakovat jednu věc 50x:) dík
Odpovědět