Necromantova roba+zbroj

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Fabricius
Hráč
Příspěvky: 81
Registrován: stř 19. led 2011, 09:12

  Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Fabricius »

Zdravím,chtěl bych se zeptat mam problem armorem v robe a zbroji...Když si nasadim drači zbroj získam 9 armor+resisty,když si dam samotnou robu pro necromanta mam 14 armor a když spojím robu+zbroj mam jenom 15 armor,je to nejaky bug nebo je to tak schvalne?
Galbor - Jednou Zaklínač, Navždy Smazán
Tamir - Drungor Andorský
I'm the bad guy who makes fun of people that die
ICQ-421-482-499
Máte se na co těšit :-D :-D :-D
P.L.
Hráč
Příspěvky: 961
Registrován: čtv 03. bře 2011, 00:15

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od P.L. »

Už to tu někde bylo. Počítá se Armor vrchního dílu čili když ti roba překrývá zbroj tak její armor se nezapočítává pokud to říkám správně.
Zubo - Vždy věrný Kulguru a obětován Mrogrothovi
Inet - Bývalá šaman, matka a kojná mnoha barbarák, vysloužilá baruk, vysloužilá dočasná správce Thyru, khrum co zpívat o legendy a kdo vědít co dál... Dál Herndall novýho Imeru

Kulgurovský radikální levicový hardcore roleplayer - nemluvte na mě se zavřenou helmou na hlavě. Kdo tomu huhlání má rozumět
Fabricius
Hráč
Příspěvky: 81
Registrován: stř 19. led 2011, 09:12

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Fabricius »

by se to mohli opravit ne?už tak maji magicke povolaní malej armor :?
Galbor - Jednou Zaklínač, Navždy Smazán
Tamir - Drungor Andorský
I'm the bad guy who makes fun of people that die
ICQ-421-482-499
Máte se na co těšit :-D :-D :-D
P.L.
Hráč
Příspěvky: 961
Registrován: čtv 03. bře 2011, 00:15

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od P.L. »

Malý určitě nemají musíš brát fakt že jedna výhoda ti z části vytlačí druhou, navíc mají do AR pěkný boosty v kouzlech. Plus co si pamautju tak se stejně psalo že je to HC sphery. A beztak mág či nekro nebo kněz, ani jeden by neměl mít víc AR než čorka nebo nedejbože hrana. (Bohužel ale ani to tu nefunguje a čorka je povolání s nejnižším AR)
Zubo - Vždy věrný Kulguru a obětován Mrogrothovi
Inet - Bývalá šaman, matka a kojná mnoha barbarák, vysloužilá baruk, vysloužilá dočasná správce Thyru, khrum co zpívat o legendy a kdo vědít co dál... Dál Herndall novýho Imeru

Kulgurovský radikální levicový hardcore roleplayer - nemluvte na mě se zavřenou helmou na hlavě. Kdo tomu huhlání má rozumět
Fabricius
Hráč
Příspěvky: 81
Registrován: stř 19. led 2011, 09:12

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Fabricius »

tak kčemu je mi pak ta roba,když mi da -10% selhani a ja si pod ni vemu zbroj ktera mi da snizeni abych mel armor a stejne mi to armor neda..todle nechapu... :roll:
Galbor - Jednou Zaklínač, Navždy Smazán
Tamir - Drungor Andorský
I'm the bad guy who makes fun of people that die
ICQ-421-482-499
Máte se na co těšit :-D :-D :-D
Eskymak
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 906
Registrován: sob 05. led 2008, 14:22
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Vilka Vládců strachu
Kontaktovat uživatele:

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Eskymak »

Ber to tak, že máš dostatečný armor z róby. Armor 14, jen za kus hadru je docela dost ne?
Benthir [Vládci Strachu] - řemeslník
Armanian [Vládci Strachu] - bojovník

Nemam rád Sphere... :sick:
Makrování zabíjí UO!
Hloupost je nejzvláštnější ze všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj.
Bengalor
3. výstraha
3. výstraha
Příspěvky: 607
Registrován: sob 27. bře 2010, 16:32

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Bengalor »

15 armor staci. pokud jde do pvp Ocelka to jisti.. jako Negro si ji casem namichaš sam... jinak tu zbroj pod robu ber hlavně kuli rezistum... tokažeš složit zajmava čísla když si vyhraješ..
Bengalor Elf Lovec, pošuk z lesa pasován na Natrhávače...
Lucifus Garghan. Ten jenž padl v chaosu, ožil ve smrti a stal se jejich panem. Prozatímní Herold Hradiště Maargard, člen cechu Lovců, a přítel mocných Streganů.

Lyrketti Sidheag a Onki Naiso. (dočasně ve výslužbě)
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Necromantova roba+zbroj

Příspěvek od Fraenir »

Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Odpovědět