Problem - špatně vytvořená postava

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Amras.Valinor
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 29. bře 2012, 22:50

  Problem - špatně vytvořená postava

Příspěvek od Amras.Valinor »

Dobrý den, dnes jsem poslala žádost o registraci, byla úspěšně přijata a čekám na vyřízení. Mezitím jsem se rozhodl, že už zkusím trošku UO ošahat, ale naprosto laicky jsem se vrhl do hry a tvorbu postavy jsem neudělal přes ADVANCED CHARACTER, ale použil jsem právě to druhé tlačítko.
Teď jsem ve Falešném světě a ať se snažím sebevíc, nemohu si z truhel vzít vůbec nic ("You can not pick that up")a ani to v těch truhlách použít ("Nemůžeš to použít tak jak to je."). Rozhodl jsem se teda, po zjištění mé chyby, postavu smazat, ale musím čekat 7 dní, což se mi opravdu nechce. Další postavu vytvořit nemohu.
Mohl bych požádat o smazání postavy?
Jméno postavy je: Amiras Ilunder
Předem děkuji :)
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Problem - špatně vytvořená postava

Příspěvek od Fraenir »

Zdravím,
pokud půjdeš od počátku Falešného světa na levou stranu (nahoru přes hvězdičky), dorazíš do tutorialu, kde se můžeš dozvědět spoustu věcí o itemech na Andarii. Ty itemy tam nejsou pohyblivé ani nemají být, jsou to pouze dekorace.

Když se vydáš na opačnou stranu (doprava), dorazíš do Falešného světa, kde jsou předměty v truhlách sbíratelné. Postavu není třeba mazat.

Přeji příjemnou hru :)
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Odpovědět