UnBan po dvou letech.

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Zamčeno
Flurry
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17. bře 2012, 11:38

  UnBan po dvou letech.

Příspěvek od Flurry »

Dobrý den,
asi si mne pamatujete, jmenuji se Filip Radvak a před dvěma lety jsem tu hrál, s bratrem pod stejnou IP adresou.
No, problém samozřejmě byl, že se to bralo jako duál účet, důvod mého a bratrového BANu.
Počkal jsem si dva roky a proto Vás chci požádat, zda mi povolíte založení herního účtu a následného hraní na něm. Bratr už hrát nechce, takže je o problém míň. Čekám na Vaši odpověď.

Díky, s pozdravem
Filip Radvak :)
Nerephi
4. výstraha
4. výstraha
Příspěvky: 28
Registrován: ned 10. dub 2005, 19:46

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od Nerephi »

Dostal si ban za duální účet? Dle pravidel by ti měl být jen novější účet smazán.
Nerephi
Uživatelský avatar
mirim
Hráč
Příspěvky: 1283
Registrován: sob 20. led 2007, 12:28

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od mirim »

Nezdá se mi, že by někdo dostal ban za dual, ale těžko říct jak to tenkrát dělali, znám i lidi co dostali 150 prutů a podmínku na účet za "Senilní srágora smazal srandistovi signaturu." v podpise :lol:


Nicméně zkus spíš napsat email s žádostí na tym@andaria.cz tam s tebou budou GMka spíš komunikovat, než tady přes forum.
RCG Zaldur [Mág. Občas.]
Faergas Githan [Praetorián]

„Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít.“ Thomas Stearns Eliot
Uživatelský avatar
fraidy
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 12. říj 2006, 07:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od fraidy »

Taky se mi nezdá že by bylo za dual BAN,
dle A3-1) Hráč může vlastnit jen jeden účet. Pokud se zjistí opak, bude novější účet smazán!
A unbany se rozhodně neřeší na fóru ale na emailu tym@andaria.cz
Jestli ses chtěl nějak zviditelnit tak promiň, ale zkus napsat jména postav, aby z toho čtenáři taky něco měli ;)
Falian.... ,Ime....,Fearwen...., Mišelka....
ObrázekZa pravdu se každý bije... Obrázek
Obrázek2x Obrázek za jeden příspěvek, kdo je víc ? Obrázek
Flurry
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17. bře 2012, 11:38

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od Flurry »

No, GMkům jsem na mail psal. Asi 10x, ale neodpovídaj, asi mě ignorujou. Tak se to zkoušim řešit zde. Za postavy jsem měl člověka Fernarda Nerkuse, to vám asi nic neříká, nebyl jsem tu dlouho, bohužel. Pak jsem měl nějakýho barbara wara, ale už nevim jak se jmenoval. :/
Uživatelský avatar
fraidy
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 12. říj 2006, 07:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od fraidy »

Tak teď jen čekat, nebo zkusit oslovit GM / Admina zde PM, určitě veřejným topicem nic neuspíšíš ani nevyřešíš.
Falian.... ,Ime....,Fearwen...., Mišelka....
ObrázekZa pravdu se každý bije... Obrázek
Obrázek2x Obrázek za jeden příspěvek, kdo je víc ? Obrázek
Uživatelský avatar
Ilidan
Hráč
Příspěvky: 536
Registrován: pát 24. úno 2006, 21:29
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od Ilidan »

Taky mi to přijde nějak divný. Já sem tenkrát dostal 500 prutů + del 2. acc. (Kterej byl sice bratrancovo, ale občas sem za něj logl já :) ) Žádnej ban. Ses měl asi spíš do mailu pochlubit nickem ve hře případně acc aby se pravomocní mohli mrknout na prohřešky.
Illidan [Kulgur] - Zakladatel kmene a první Nakrul! Hrdý vůdce dávných, ale hlavně současných barbarů. Luxusní bandy pivařů a vyznavačů Mrogrotha!
2006 - Illidan [Vl.Strachu]
Kulgurovský radikální levicový hardcore roleplayer - Nežerte přede mnou v přilbě a se štítem v ruce.
Uživatelský avatar
Fantom
Hráč
Příspěvky: 1016
Registrován: ned 23. říj 2011, 17:25

  Re: UnBan po dvou letech.

Příspěvek od Fantom »

spíš by se to nemělo řešit tady, ale na tym@andaria.cz
Ten nejzlejší!
Zamčeno