Dotaz na NPC prodejce

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kaya
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 26. úno 2012, 21:20
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

  Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Kaya »

Tak nevím, jestli jsem jen hrozný sklerotik, nebo jen slepec, ale chci se zeptat na problém, co momentálně řeším :) Zdá se mi to, nebo ne, že z měst zmizelyi snad všichni NPC prodejci (kromě Zarreka :) - toho jsem našla ale nic moc nemá) Momentálně jsem zemřela a nechce se mi tu pořád běhat po světě nahá :D Jenže jsem zatím nikde neviděla žádného obchodníka s oblečením.

A druhá věc, ono už nefunguje přiučení skillů on NPC do výše cca 20 - 30?

Dost se tu toho změnilo, tak si tu přijdu, jako bych tu byla prvně, takže když bude někdo tak hodný a uvede mě zpět do reality, budu moc ráda, díky :)
Bladen Kerst : elfka - hraničářka - bývalá svěřenka nezvěstné Kay
Uživatelský avatar
mraki
Hráč
Příspěvky: 974
Registrován: pát 28. dub 2006, 07:49
Testovací pole: nikdy
Bydliště: [1231,1994] Andor - Thyris - Jihlava - Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od mraki »

to se ti asi jen zdá, npc prodejci jsou, jen je skoro všechno přestavený, tak musíš víc hledat :)

přiučení funguje, akorát musíš najít npc, který onen skill umí a tedy i učí
Mrakoplaš [Ústav doktora Fledrsteina] "Štěstí je moje druhý jméno... a první Žádný."
no, máme tady výborný Koláček [Družina]

Ráda se miluje, ráda jí, ráda si jenom tak zpívá, vrabci se na plotě hádají, kolik že času jí zbývá.
Uživatelský avatar
Jajo
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 408
Registrován: stř 02. čer 2010, 18:23
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ilava/Andaria
Kontaktovat uživatele:

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Jajo »

Kaya píše:Tak nevím, jestli jsem jen hrozný sklerotik, nebo jen slepec, ale chci se zeptat na problém, co momentálně řeším :) Zdá se mi to, nebo ne, že z měst zmizelyi snad všichni NPC prodejci (kromě Zarreka :) - toho jsem našla ale nic moc nemá) Momentálně jsem zemřela a nechce se mi tu pořád běhat po světě nahá :D Jenže jsem zatím nikde neviděla žádného obchodníka s oblečením.

A druhá věc, ono už nefunguje přiučení skillů on NPC do výše cca 20 - 30?

Dost se tu toho změnilo, tak si tu přijdu, jako bych tu byla prvně, takže když bude někdo tak hodný a uvede mě zpět do reality, budu moc ráda, díky :)

Ja viem zatial iba o 1 stratenom obchodnikovi,ostatny su roztruseny (snad ) po novom Andore..

Vyucenie lacnejsie pride u hracov :wink:
A oblecenie asi tiez..
Ak ma najdes sa mi ozvy 8-)
Jarmila-Majsterka Remesiel.. -Jajo-jej brat:Jaja je Zlatucka
Posta: 326596543(ICQ)
Najviac o porusovani pravidiel narieka ten co ich sam porusuje.Ludia su bordelary pohodlny!!Naviac navrhy kritizuju ti co ich nechapu..
Cain uz v obchode nad portalom andorskeho pristavu.
Pisem zasadne bez diakritiky aby niekto nevidel divne znaky.
Erreth
GM tým
Příspěvky: 3172
Registrován: čtv 28. srp 2008, 14:10

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Erreth »

Obrázekimgimg
Uživatelský avatar
Kaya
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 26. úno 2012, 21:20
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Kaya »

Díky všem za odpověď. Ten seznam vypadá dobře, jen mi nějak nejde nainstalovat zatím UO Automap, takaže zatím nepoužitelné, ale na to se časem přijde :)
Hlavně že vím, že tu použitelná NPC stále ještě existují a nehledám zbytečně :) A vyzývají se slovem "vycvic, cvicit, nauc" nebo něco takového ne?

A já vím, že je vše od hráčů levnější, ale hold nerada otravuju cizí hráče, tak jsem si chtěla do začátku pomoci sama.
Bladen Kerst : elfka - hraničářka - bývalá svěřenka nezvěstné Kay
Uživatelský avatar
Jeremiáš
Hráč
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 09. úno 2012, 18:13

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Jeremiáš »

Andorských NPC co učí, je oproti dřívějšímu stavu sotva polovička. Chybí tu jak polovina těch, kteří učili řemesla, tak hlavně všichni "hraničáři" a hudebníci. Taktéž sehnat nějakého zlodějíčka, pokud nemáte přístup na zlodějské území je celkém problém. Chybí i vybavení, příkladem, kovář stojí sám v pokoji, nikde žádná výheň ani kovadlina. Krejčí není vůbec, takže není potřeba ani jeho nástrojů, atd.

Andor je na tom s NPC tedy špatně. Ovšem, daleko hůře je na tom třeba Thyris. Tam je NPC cvičitelů sotva třetina, navíc z nástrojů lze můžeme nalézt pouze kovadlinu z výhní. Zřejmě nám tento svět NPC připravuje takéve malé skládání NPC-puzzle.

Havant je zatopen...Ale pár NPC tu přesto je, pokud vám za to stojí mrznout ve vodě.
"Kdo jsi ty, jenž kráčíš po mých polích? Čeho si ode mne žádáš?"

"Můj pane, nech spočinout mi tam, kam jsi mé bratry poslal. Nech mě ó mocný projít branou do světa ničeho!"

"Věčný strach tvůj zločin největší. Život věčný, budiž ti tvým trestem!!!"
Uživatelský avatar
Kaya
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 26. úno 2012, 21:20
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

  Re: Dotaz na NPC prodejce

Příspěvek od Kaya »

Tak je jich přeci jen méně. Např. ti hraničáři, zrovna, samozřejmě :) Ale hraničáře už stejně asi nepotřebuju.

Jak je tu řečeno, že je na tom Havant hodně špatně, tak co teprve Ilren, tam jsem se koukala včera a bylo od obchodníků nabídnuto akorát spousta lektvarů, a jinak prakticky nic :D A poté jsem ještě musela oběhnout polovinu mapy, abych našla léčitele, co mě oživí :wub: Ale to předpokládám, že je pouze mou neznalostí..

Ach, tak "train" to bylo, samozřjmě.. :!: Díky.
Bladen Kerst : elfka - hraničářka - bývalá svěřenka nezvěstné Kay
Odpovědět