Problem s UO w7

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

Zdravim vas.
Potrebuji poradit...mam W7 64bit koupeny a plne aktualizovany...
Problem je ten ze mi UO pro nalogovani do hry nekdy i 3x zasebou napise Program prestal pracovat...blabla. Nasledne mi to vetsinou tak na 2-5 pokus najede zcela normalne, coz by nebyl az takovy problem jenze...Ta hra mi je schopna spadnout i behem hrani v ruznych situacich (napr otevirani skills zalozky nebo kouzleni jineho hrace)
Hru zpoustim pres Razor rucne (naisntalovany rucne ten prez patcher mi neukazuje po spusteni tabulku s nastavenim server adress atd a po pokusu o spusteni mi hlasi chybu The server address you entered could not be resolved)...pres patcher mi to z nejakeho duvodu vubec nejde. Razor i andariaclient mam nastavenou kompatibilitu w xp sp2, zakazane motivy i kompozice plochy a spoustim jako spravce.
Pripadne rada jak vyvolat v razoru tabulku kde bych zkontroloval nastaveni adresy,cest k UO atd ?

Vyzkousel sem vymazat desktop...sice jsem se nalognul na prvni pokus ale po otevreni zalozky skills mi to opet spadlo.Dela to tak celou dobu ale teprve vcera na akci s par lidmi mi to zacalo padat neustale ne jen pri loginu, takze v tom vidim hodne velky problem. Diky vsem za rady.
Fler
Ivanhoe
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: pon 17. kvě 2010, 15:08

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od Ivanhoe »

andys01 píše:....(napr otevirani skills...

Nejsi sám komu to padá pri otevírání skills. No me pomohlo nastavit jak na razoru tak primo na clientu Andarie nastavit kompatibilita na win XP sp2
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
fraidy
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 12. říj 2006, 07:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od fraidy »

andys01 píše:...Pripadne rada jak vyvolat v razoru tabulku kde bych zkontroloval nastaveni adresy,cest k UO atd ?...
Razor > Hlavní (General) > Ukázat uvítací okno (Show....) je to první možné zaškrknutí v General vpravo shora.. (snad pochopíš mé vysvětlování ) :D
Falian.... ,Ime....,Fearwen...., Mišelka....
ObrázekZa pravdu se každý bije... Obrázek
Obrázek2x Obrázek za jeden příspěvek, kdo je víc ? Obrázek
Eomer
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 814
Registrován: úte 31. led 2006, 15:09
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od Eomer »

Padání při logování a při otevírání skillů je normální, špatně udělanej client, neni chyba na tvym přímači.
VRRUSIR WRALL [HUSITÉ] - Selfsupport, nadávání GM; 999 prut, návrh na ban o který sám žádá

kněžka Quenďák, Lovec, Husita Anežka, všemi hate Khaell Drogo a dalších 20+ postav za 7 let

Stejně Vás mám všechny rád :)
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

fraidy píše:
andys01 píše:...Pripadne rada jak vyvolat v razoru tabulku kde bych zkontroloval nastaveni adresy,cest k UO atd ?...
Razor > Hlavní (General) > Ukázat uvítací okno (Show....) je to první možné zaškrknutí v General vpravo shora.. (snad pochopíš mé vysvětlování ) :D
Nene ty nechapes muj problem...razor nainstalovany prez andariapatcher se mi vubec nespusti a uz vubec se nedostani do jeho options :wink: jednoduse napise hlasku co sem popsal, zrusi se a nabehne samostatny client.
Fler
Uživatelský avatar
fraidy
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 12. říj 2006, 07:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od fraidy »

andys01 píše:Nene ty nechapes muj problem...razor nainstalovany prez andariapatcher se mi vubec nespusti a uz vubec se nedostani do jeho options :wink: jednoduse napise hlasku co sem popsal, zrusi se a nabehne samostatny client.
Aha tak pošli screen s tou chybovou hláškou ;)
Falian.... ,Ime....,Fearwen...., Mišelka....
ObrázekZa pravdu se každý bije... Obrázek
Obrázek2x Obrázek za jeden příspěvek, kdo je víc ? Obrázek
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

Eomer píše:Padání při logování a při otevírání skillů je normální, špatně udělanej client, neni chyba na tvym přímači.
Jak sem psal to by mi celkem nevadilo ale problem je ze mi to je schopne spadnout (a take docela pada) kdyz nekdo JINY zacne neco kouzlit (nevim jestli jen nejaky specificky spell nebo tak) ,nebo delat neco jineho. Dela to vice z vas napriklad nekde na akcich v dungu atp ? nebo to uz je muj osobni problem co tu popisuji ?
Fler
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

andys01 píše:The server address you entered could not be resolved
Tady ji mas presne vypsanou....to cervene chybove okno co se mi u toho objevi verim neni tak dulezite :wink:
Fler
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

fraidy píše:
andys01 píše:Nene ty nechapes muj problem...razor nainstalovany prez andariapatcher se mi vubec nespusti a uz vubec se nedostani do jeho options :wink: jednoduse napise hlasku co sem popsal, zrusi se a nabehne samostatny client.
Aha tak pošli screen s tou chybovou hláškou ;)
andys01 píše:
andys01 píše:The server address you entered could not be resolved
Tady ji mas presne vypsanou....to cervene chybove okno co se mi u toho objevi verim neni tak dulezite :wink:
Fler
Uživatelský avatar
fraidy
2. výstraha
2. výstraha
Příspěvky: 310
Registrován: čtv 12. říj 2006, 07:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od fraidy »

andys01 píše:
andys01 píše:The server address you entered could not be resolved
Tady ji mas presne vypsanou....to cervene chybove okno co se mi u toho objevi verim neni tak dulezite :wink:
Sorry tak to ti nepomohu protože potřebuju vidět přesně ten krok co jsi před tím udělal a pak tu chybovou hlášku v jakém je okně jestli je to win okno, nebo tabulka razoru apod... jeden screen Tě nezabije a já bych ti mohl pomoc, záleží na Tobě na kolik jsi schopný zmáčknout Print Screen a upnout to někam :)
Falian.... ,Ime....,Fearwen...., Mišelka....
ObrázekZa pravdu se každý bije... Obrázek
Obrázek2x Obrázek za jeden příspěvek, kdo je víc ? Obrázek
Tamten
Hráč
Příspěvky: 937
Registrován: sob 23. říj 2010, 17:21

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od Tamten »

andys01 píše:...
Jde o šparně nastavenou cestu k serveru v razoru, tím že nemáš zapnuté zobrazování "uvítacího" okna myslím nemáš možnost to přepsat. Co já vím, tak lidi v okolí to vyřešili reinstalací razoru.
Goorum - Votam potam! | Hej ty! - Bejt u Mrogroth, bejt dobře!
Yago Walldezz - Šedá eminence.| Araphor - Teď už jen divočina.
Duch - Přichází nepozván, odchází nepoznán.
andys01
Hráč
Příspěvky: 32
Registrován: ned 29. led 2012, 21:45

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od andys01 »

razor sem pres andariapatcher uz reinstaloval 2x a stale stejna a stejna hlaska....kazdopadne momentalne jedu na razoru ktery sem si nainstaloval a rucne nastavil....myslim ze v tom nebude zadny rozdil.

Jde mi hlavne o ty pady clienta..to je zatim problem. Kazdopadne diky zatim vsem za rady.
Fler
Tamten
Hráč
Příspěvky: 937
Registrován: sob 23. říj 2010, 17:21

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od Tamten »

S pády klienta ti nezbyde než se smířit (skillysi nechávej otevřený a zmenšený "na svitek") a razor přez Andaria patcher je nějakej divnej ...
Goorum - Votam potam! | Hej ty! - Bejt u Mrogroth, bejt dobře!
Yago Walldezz - Šedá eminence.| Araphor - Teď už jen divočina.
Duch - Přichází nepozván, odchází nepoznán.
Nerephi
4. výstraha
4. výstraha
Příspěvky: 28
Registrován: ned 10. dub 2005, 19:46

  Re: Problem s UO w7

Příspěvek od Nerephi »

Problém s Razorem
Prubni tohle, v adresáři s razorem spusť soubor razor_init.reg a přidej klíč do registru. Poté by se mělo rozběhnout uvítací okno, který nastavíš podle tohoto návodu.

Pořád platí nastavení kompatibility s WinXP a administrátorský spouštění

Edit:
Kdyby jsi náhodou ten klíč v adresáři neměl, tak si ho tady stáhni :)
Nerephi
Odpovědět