Jak nastavit cript?

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Mlaticz
Hráč
Příspěvky: 37
Registrován: ned 13. úno 2011, 02:53
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele:

  Jak nastavit cript?

Příspěvek od Mlaticz »

Prosím poraďte mám cript na krocení,našel sem ho na jedný stránce ale je to text jako např.; taming macro by Jandor
initevents

;Ceka na zamereni zvirete...atd nechci to sem dávat celý.Jak to mám udělat aby mi to šlo?Vůbec to neumím.Prosím poraďte.Možná je to k smíchu já nevím ale byl bych moc vděčný o nic jiného mi teď nejde.Díky
Gaxen-(Medvědí Legie)

ICQ-611715921

Na Andarii sem byl,jsem a budu.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Jak nastavit cript?

Příspěvek od Fraenir »

Nauč se skriptovat v EasyUO.

Lepší radu ti nikdo nedá, nejsme jasnovidci a z komentáře ve skriptu vyčtu především to, že jeho autor je pravděpodobně české národnosti.

Dodatek: Krotící skripty z jiných serverů na Andarii nemusí být použitelné.
Dodatek 2: Pokud stažený skript bude dělat něco nepovolené (např. nedodrží povolenou pauzu), neseš za to zodpovědnost ty. Tohle taky obvykle stažené skripty nedělají.
Dodatek 3: V posledním postu ti kdosi říkal, že skript stejně není moc využitelný s vyšším skillem, protože zvířata útočí. Věř mu, ať tvá práce nepřijde nazmar :)
Dodatek 4: Aspoň si to po sobě přečti, cript mi zní jako zmršená krypta ;)
Dodatek 5: Tak mě napadlo, možná fakt blbá otázka, ale... zkoušel jsi ten skript spustit? (Zmáčknout tlačítko "play"? :) )
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Odpovědět