Povolání zloděj

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Zamčeno
lapka8
Hráč
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. lis 2011, 14:19

  Povolání zloděj

Příspěvek od lapka8 »

Zdravím všechny hráče a moc váš žádam o radu do začátku...Rozehrál jsem si Rasu barbar a povolání Zloděj...
Prvně jsem se chtěl zeptat co je asi nejlepší začít trenovat jako první za skilly.Od toho nejduležítejšího pro mě po nejméně duležitý skilly.
Pak bych chtěl zdůraznit že jsem spíše fanoušek Pvp čeho bych chtěl časem docílit bojovat proti vrahům nebo naopak.
Hrál jsem na spousty shardech ale Rp jsem ešte opravdu neskoušel a budu se snažit aby mi to šlo.
Ale mám pocit jakobych byl stracený už ted hrál jsem chviličku jen na test dostal jsem se do světa a tam jsem uplně zmatený.
Nevím čím začít.
Tak žádám všechny hráče co hráli někdy za povolání zloděj aby mi poradily pár rad do začátku....prosím vyjadřujte se k povolání Zloděj nějaký ty první kroky co by mi moc pomohli.Díky
Uživatelský avatar
Am Am
Hráč
Příspěvky: 1049
Registrován: pon 07. kvě 2007, 16:40

  Re: Povolání zloděj

Příspěvek od Am Am »

Pokud chces co nejrychleji docilit pvp postavy tak sou pro tebe
primarni skily - boj s bodnymi, taktika, znalost zbrane, anatomie, travicstvi
sekundarnimi - kradeni a lukostrelba

Dale potrebujes co nejvice sily (dava zivoty) a obratnosti (urcuje rychlost utoku a potrebujes 85 obratnosti na dlouhe kopi)
Amundsen II Ama [Praetorian] Ten, kdo chce od života příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Ten, kdo chce od života málo, taky nemusí dostat nic.
Ria el Moor [Družina] Peníze nás nedělají šťastnými, umožňují nám však být nešťastnými poměrně příjemným způsobem.
Zvíře [...] Svoboda? Dá se to jíst?
Uživatelský avatar
Tarog
Hráč
Příspěvky: 345
Registrován: úte 08. bře 2011, 15:23
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Povolání zloděj

Příspěvek od Tarog »

Mno nejprve si hlavně rozmysli co s tím charem chceš vůbec dělat, jakej bude, jak se bude chovat, atd..z toho "bojovat proti vrahům nebo naopak" jsi nejsem úplně jistý, že máš tenhle krok za sebou. A pak asi začni trénovat a hrát si, dá se předpokládat, že budeš chtít bojovat, tak choď bojovat, po světě je spousty NPC na kterých ukojíš svoje choutky. Postupem času si nakoupíš zbroje, zbraně..

tak že:
1) rozmyslet si char
2) pročíst skilly, už z těch popisků poznáš co se ti bude hodit
3) kouknout na zvláštní schopnosti které tvému povolání náleží
4) zkoušet
Obrázek
Zamčeno