Razor counters pod Windows 7

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Boga
Hráč
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. úno 2009, 20:30

  Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Boga »

Zdravicko, podarilo se nekomu rozchodit tu listu s pocitadly regu, sipu, atd. kterou ukazuje razor v horni liste okna UO? Na Windows 7 (Home, 32 bit) to ne a ne ukazat. :-)

Dekuji za pomoc.
Er Wingsen
Richius Wantar
Hráč
Příspěvky: 101
Registrován: sob 03. zář 2011, 22:22

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Richius Wantar »

ted uz to neni problem,jak se razor aktualizoval pred nejakou dobou(a my prisli o makra),tak ta lista funguje i na sedmickach(sam mam sedmicky,32 profesionaly)
Menhit

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Menhit »

taktez nemam problem - pred aktualizaci fungovaly pouze bez aera, ted i v nem... win7 64bit home
Uživatelský avatar
Tarog
Hráč
Příspěvky: 345
Registrován: úte 08. bře 2011, 15:23
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Tarog »

Já jsem zvyklý používat motiv "Klasický", tudíž také bez problému..
Obrázek
Uživatelský avatar
Fantom
Hráč
Příspěvky: 1016
Registrován: ned 23. říj 2011, 17:25

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Fantom »

aktualizovat razor
Ten nejzlejší!
Uživatelský avatar
Boga
Hráč
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. úno 2009, 20:30

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Boga »

Dobre diky za tip, ja ho 2x nechal aktualizovat ale pri spusteni (at uz rucne nebo skrz patcher, stahnuty byl skrz patcher btw) Razor spadne a vypise hlasku 'Razor has encountered a problem and needs to close.'. Nekdo tu na foru psal ze je to chyba frameworku, takze asi zkusim nainstalovat zvlast framework, predpokladam 1.1. Jestli ma nekdo podrobnejsi info o tomto problemu, diky predem. :-)
Er Wingsen
Uživatelský avatar
Fantom
Hráč
Příspěvky: 1016
Registrován: ned 23. říj 2011, 17:25

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Fantom »

kouknul jsem a mám v 7 framework 4. Pravda že mám 64bitový systém Windows 7 Home Premium
Ten nejzlejší!
Uživatelský avatar
radio007
Hráč
Příspěvky: 280
Registrován: čtv 25. bře 2010, 12:26

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od radio007 »

Já tenhle problém měl také, vyřešil sem to tím že nepoužívám prostředí Aero.
Skaz - Šaman vod kmen KULGUR!

Elf Attanon - Krotitel zlé zvěře, odešel kamsi do neznáma.

Give me a minute and i'll change your mind, give me a bullet and i'll change your life.
Magis
Hráč
Příspěvky: 446
Registrován: úte 15. kvě 2007, 13:50

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Magis »

Windows 7 Home premium 64bit, driv mi to problem delalo a resil sem to vypnutim aera ale po aktualizaci razoru to fakci normalne a ani mi nezmizeli makra
Crach an Craite - ten co prosel utrpenim
Shom Zegha - sluzebnicek

O podvod de tehdy jen když vás lapnou - El Bunda
Čech neni kaktus musí pít.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Fraenir »

Pochybuji že Razor ještě běhá s verzí frameworku 1.1. Co vím, na Linuxu vyžadoval nejméně 2.0 a jelikož se stále upravuje, dost by mě překvapilo kdyby nedošlo k úpravě.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Boga
Hráč
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. úno 2009, 20:30

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Boga »

No nejak se to vyresilo, samo. Prisel jsem domu, zapnul UO a najednou to slo. :-) Only God will ever know... :angel:
Er Wingsen
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od Fraenir »

Tak jsem si vzpoměl, tuším že se mi jednou stalo, že se Razor otevřel jakoby na "druhém" monitoru. Pokud dva monitory čas od času používáš, je to o to víc možné (ačkoliv myslím že se mi to stalo v době, kdy jsem měl jen jeden). Na řešení si bohužel nevzpomenu, už je to tak 3-4 roky zpátky. Je možné že se to tenkrát také vyřešilo samo.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
TGM
Hráč
Příspěvky: 150
Registrován: úte 12. dub 2011, 00:20

  Re: Razor counters pod Windows 7

Příspěvek od TGM »

Fraenir píše:Tak jsem si vzpoměl, tuším že se mi jednou stalo, že se Razor otevřel jakoby na "druhém" monitoru. Pokud dva monitory čas od času používáš, je to o to víc možné (ačkoliv myslím že se mi to stalo v době, kdy jsem měl jen jeden). Na řešení si bohužel nevzpomenu, už je to tak 3-4 roky zpátky. Je možné že se to tenkrát také vyřešilo samo.
To není chyba razoru, ale bugujícího andariaclientu, řešení lze naleznout někde ve složce Desktop. (kdo nenajde ten ji smaže a vše se vyřeší :P )
Tom Gwawn [BH] - Mistr Řemesel
Odpovědět