Návod na stáhnutí?

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Nitarias
Hráč
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 30. pro 2010, 15:43
Testovací pole: nikdy

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Nitarias »

Né tak já jen,že se to stalo další den,co jsem stáhl UO,a předtím to nedělalo...Ne,už mlčim :D
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Golfin »

Nevím jak si starý, nemám už pravomoce řešit herní účty. Ale domnívám se, že by si se měl napřed naučit ovládat počítač. Ultima není zrovna hra z těch lehčích, na instalaci. Neklikneš a hraješ. Je třeba se seznámit s dalšími poinstalačními prvky, které daný server nabízí. I když na andarii existuje java patcher, který to usnadňuje, měl bys dobře znát svůj počítač.

K tomu světélku, většinou takové led diody značí hardisk. Zkontroluj si ho. Ale jak zde bylo psáno, vyhledej informace o svém počítači na forech tím zabývajících se.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Fraenir »

Nitarias píše:Né tak já jen,že se to stalo další den,co jsem stáhl UO,a předtím to nedělalo...Ne,už mlčim :D
To ale neznamená, že se ti z počítače teleportovala někam do pryč grafická karta ;) Je možné že mezi tím odešla, spíš bych ale zkontroloval, že máš zapojený monitor a že je zapojený správně. Takže tomu kdo říkal že vám chybí grafická karta řekni že je pěkná truPka a doporučuju od něj už rady nepřijímat;)

Na řešení problému s igrpingem pomůže Finwesova rada.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Nitarias
Hráč
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 30. pro 2010, 15:43
Testovací pole: nikdy

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Nitarias »

Pře pár příspěvky jsem se tu opravil,že nám chybí ne paměťovka,ale grafická karta.Ale to ničemu,nevadí,ne?
PS.:Zas tak blbej nejsem :)))).Ale zatim dík za rady ;).
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Golfin »

Nevadí, ale neuvidíš kvalitně hru. Pojedeš na interní grafice ze základní desky počítače, která má ořezané hodnoty. I když, dnešní nové počírtače mají integrovanou grafiku mnohdy lepší, než dva roky staré PC.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Fraenir »

Každopádně ten počítač musí mít grafickou kartu, bez ní bys fakt neměl jak zobrazit monitor.

Na Ultimu nemá grafická karta prakticky vliv, pokud máš počítač do takových deseti let stáří, určitě na ní grafika vliv mít nebude.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Mlaticz
Hráč
Příspěvky: 37
Registrován: ned 13. úno 2011, 02:53
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele:

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Mlaticz »

Návod na každý klik.
Spustíš prohlížeč zadáš www.andaria.net pak dáš Download pak tam bude taková růžová tabulka a tam dáš UO:Mondain s Legacy hra se začne stahovat pokud ne klikni pravym na odkaz a dej uložit odkaz jako.Až bude stáhla (nainstaluj)v růžoví tabulce dáš AndariaPatcher (Java Web Start)
pak pokud máš google chrome tak klikni na Spustit patcher(nejnovější,je to tam napsané)pokud nemáš google chrome tak dáš v tom textu s názvem instalace a spuštění odkaz JRE 1.6.0 nebo novější a pak spustíš patcher(zase nejnovější jako když máš google chrome)měl by se hned stahnout potom dáš spustit a naběhne ti okno že patcher spouštíš poprvé tak to potrvrdíš za chvíli ti naběhne tabulka dáš vybrat soubory nebo něco takového povinné nech označené a pak si to označ podle sebe (já dávám všechno) dej stahnou a nainstalovat pak už dáš jen zavřít a spustíš hru.


Jestli se ti vše povedlo gratuluji!
Gaxen-(Medvědí Legie)

ICQ-611715921

Na Andarii sem byl,jsem a budu.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Fraenir »

Je trošku pozdě psát do měsíc mrtvého tématu...

Každopádně doplním že je i možnost instalace "jedním klikem" pomocí beta verze patcheru, který rovnou i stáhne UO.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Mlaticz
Hráč
Příspěvky: 37
Registrován: ned 13. úno 2011, 02:53
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Č.Budějovice
Kontaktovat uživatele:

  Re: Návod na stáhnutí?

Příspěvek od Mlaticz »

Pokud napsal jsem to dost stručně.je to tady pro nováčky:Rady jak hrát.ČTĚTE!Skus tam mrknout.Je tam každej klik.
Gaxen-(Medvědí Legie)

ICQ-611715921

Na Andarii sem byl,jsem a budu.
Odpovědět