Červené jméno pro nic za nic

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Zeus
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. říj 2010, 00:54

  Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od Zeus »

Prosím o pomoc jsem dnes šel lesem a pak někdo jen řval vrahu a byl ze mě vrah co mám dělat abych se toho zbavil?
Uživatelský avatar
mirim
Hráč
Příspěvky: 1283
Registrován: sob 20. led 2007, 12:28

  Re: Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od mirim »

Mohl by jsi to trochu specifikovat?
Status vrah postava získá pokud nějak zraní jinou hráčskou postavu a ta následně zemře (je už jedno jestli ji dobiješ, nebo jestli umře třeba na past, nebo spáchá sebevraždu). Toto se projeví tím, že ti zčervená jméno - barvu jména zjistíš, když si najedeš myšítkem na svou postavičku a počkáš. Dále budeš mít v dialogu postavy (takové to okýnko kde vidíš postavu, co má na sobě, atd) před svým jménem napsáno Vrah. Zároveň i příkaz .show_kills ti bude vypisovat něco jiného než že jsi Počestný, při nalognutí se ti v deníku objeví Vrahu!.
Tím, že na tebe někdo z hráčů křičel vrahu si vrahounskej status určitě nezískal. Pokud to bylo NPC tak skutečně vrahem jsi, vyhni se guardzónám které jsou v Andoru a Lewanu.
Statusu vraha se zbavíš pobytem ve hře. Počet zabití by se měl odmazávat v závislosti na čase stráveném ve hře, neznám přesná čísla. Možná tomu i pomůžeš když budeš zabijet červený NPCčka.
RCG Zaldur [Mág. Občas.]
Faergas Githan [Praetorián]

„Pouze ti, kteří se odváží jít příliš daleko, mohou přijít na to, jak daleko se dá jít.“ Thomas Stearns Eliot
Zeus
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. říj 2010, 00:54

  Re: Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od Zeus »

děkuji za pomoc :)
Uživatelský avatar
cvrk
Hráč
Příspěvky: 970
Registrován: sob 05. črc 2008, 11:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Tišnov

  Re: Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od cvrk »

co jsem zaslechl tak by to mělo být cca osm hodin na -1 kill, opravte mě je li to blbost.
a status vrah by jsi měl získat až od tří zabití modrých hráčů.
Obrázek
od devíti k pěti a ještě míň
Uživatelský avatar
sken
Hráč
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 05. dub 2007, 17:36
Testovací pole: nikdy

  Re: Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od sken »

pobijení červenejch NPC se zbaviš červenyho jmena pokud jsi třeba moc kopal hroby atd.. Myslim teda :roll:
Mauri Kaina - Kavalerie
Lorha - Kavalerie

Stupid is as stupid does.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Červené jméno pro nic za nic

Příspěvek od Fraenir »

Pro nic za nic to určitě nebude, krása počítačů je v jejich determinismu - zřejmě jsi někoho zranil, on později někde zemřel a tobě to přičetlo killy. A to se nestalo jednou, ale hned několikrát.

Dále, doplň si jméno postavy do podpisu, postava Zeus neexistuje. Těžko jí proto budu prověřovat... :)
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Odpovědět