Obchodník

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Draeloth
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 29. srp 2010, 22:19

  Obchodník

Příspěvek od Draeloth »

Dá se k obchodníkovi nějak přidat další přihrádka, že když třeba v Ilerenu je vedle portálu "Obchodník", tak tam je jen zásobování všeho druhu. Ale třeba i u kováře (v Tarkasu) jsem viděl jen zásobování všeho druhu. Dá se tam přidat přihrádka, třeba pro kovářské výrobky?
Ivanhoe
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: pon 17. kvě 2010, 15:08

  Re: Obchodník

Příspěvek od Ivanhoe »

Mam pocitze todle je moznost pouze pro cechy
Obrázek
Obrázek
Sylar

  Re: Obchodník

Příspěvek od Sylar »

Presne tak
Draeloth
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 29. srp 2010, 22:19

  Re: Obchodník

Příspěvek od Draeloth »

No tak jestli je to tak, tak za prvé by se měl upravit ten v Tarkasu, protože tam je napsaný kovář a jde tam jen Zásobování všeho druhu a za druhé bych chtěl poprosit, jestli by nešlo vyměnit Zásobování všeho druhu v Ilerenu za Kovářství atd.. Pokud vím, tak tam dokonce ani kovář není, max ten z Templu, ale tam mi to přijde takový neaktivní.. Chtěl bych ten Ileren trochu oživit, jak bych se naskilloval, tak bych udělal pořádnou reklamu a tak..

EDIT: Prosím o vyjádření GM, jestli by to šlo, případně po nějaké domluvě šlo.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Obchodník

Příspěvek od Fraenir »

Možnost změny toho co nájemní obchodník prodává je podle mě v kompetenci starosty.
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Draeloth
Hráč
Příspěvky: 4
Registrován: ned 29. srp 2010, 22:19

  Re: Obchodník

Příspěvek od Draeloth »

Dobře, díky, takže to vyřeším ve hře, jestli ho teda někdy uvidím, protože v Ilerenu jsem ho nikdy neviděl..
Uživatelský avatar
Sosarius
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 863
Registrován: pon 17. lis 2008, 11:59
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Pevnosť Družiny!
Kontaktovat uživatele:

  Re: Obchodník

Příspěvek od Sosarius »

Myslí, že je hlavne na nás čo tam chceme. Ak chceš niečo zmeniť tak budeme len radi ale musíš vyhľadať ľudí v hre. Ak sa nám bude tvoj návrh páčiť tak ho môžme posunúť ďalej.

EDIT: Niekto ma predbehol? :-D

EDIT 2:

Kód: Vybrat vše

Poddaný má právo na opodstatněnou audienci u mě, zemana Gorgona, jakožto jeho pána. Pokud si ji přeje, nechť zkontaktuje templářské rytíře, kteří ji zařídí. O schůzku může požádat i cizinec, avšak nemusí mu býti vyhověno.
Waer'honglath
Odpovědět