new acc

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Zamčeno
Ime

  new acc

Příspěvek od Ime »

lidicki, prosim co mam delat kdyz jsem zde hral asi pred pul rokem a uz si nepamatuju acc ani heslo a system mi nechce dat new acc, ze z me Ip uz jedno je ?
diky za rozumne odpovedi
Uživatelský avatar
Blaster
Hráč
Příspěvky: 346
Registrován: stř 30. srp 2006, 10:06
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: new acc

Příspěvek od Blaster »

Napis jim mail ze sveho mailu, na ktery ses registroval. Popros a urcite se to nejak vyresi. :wink:
Fortuna Dayer
Fernando Aberquero
† Patrick Uuno
Uživatelský avatar
Abe
Admin
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 24. zář 2008, 08:32

  Re: new acc

Příspěvek od Abe »

alebo pockaj kym ti niekto odpise v dovolenkovom obdobi....
One Man Show? Perhaps yes....
Si si istý, že si sa rozhodol dobre?
Ime

  Re: new acc

Příspěvek od Ime »

tak diky vsem za odpovedi, ja jen ze se to na muj vkus tahne nejak dlouho, jsem zvykly ze vsude ti daji acc bez problemu jen si acc aktivujes linkem z mailu... tak cekat a cekat :-)
Uživatelský avatar
radio007
Hráč
Příspěvky: 280
Registrován: čtv 25. bře 2010, 12:26

  Re: new acc

Příspěvek od radio007 »

to ano ale taky se podivej co vsude hraje za individua.. a ono to tady netrva taky dlouho ja s registraci nemel problem behem jednoho dne byla vyresena aj i emaili reseny skoro hned;) jen ted je plno GM na dovolenych a ruznych jinych akcich tak to potrva o chvilku dyl.
Skaz - Šaman vod kmen KULGUR!

Elf Attanon - Krotitel zlé zvěře, odešel kamsi do neznáma.

Give me a minute and i'll change your mind, give me a bullet and i'll change your life.
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: new acc

Příspěvek od Milember »

radio007 píše:to ano ale taky se podivej co vsude hraje za individua.. a ono to tady netrva taky dlouho ja s registraci nemel problem behem jednoho dne byla vyresena aj i emaili reseny skoro hned;) jen ted je plno GM na dovolenych a ruznych jinych akcich tak to potrva o chvilku dyl.
doplň si do podpisu jméno postavy za kterou hraješ.. Mám tušení, že radio007 po světě nechodí a jestli ano, tak je něco špatně.. :neo:
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
Hellstorm
Hráč
Příspěvky: 236
Registrován: ned 09. kvě 2010, 11:11
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Andarie

  Re: new acc

Příspěvek od Hellstorm »

Milember píše:
radio007 píše:to ano ale taky se podivej co vsude hraje za individua.. a ono to tady netrva taky dlouho ja s registraci nemel problem behem jednoho dne byla vyresena aj i emaili reseny skoro hned;) jen ted je plno GM na dovolenych a ruznych jinych akcich tak to potrva o chvilku dyl.
doplň si do podpisu jméno postavy za kterou hraješ.. Mám tušení, že radio007 po světě nechodí a jestli ano, tak je něco špatně.. :neo:
tak se poradne koukni ma to tam napsane :neo:
Irond řemek co se utopil nudou
Arlyn-Drujd pritel lesu
Dringha Thur Bard
Obrázek
Uživatelský avatar
radio007
Hráč
Příspěvky: 280
Registrován: čtv 25. bře 2010, 12:26

  Re: new acc

Příspěvek od radio007 »

Milember píše:
radio007 píše:to ano ale taky se podivej co vsude hraje za individua.. a ono to tady netrva taky dlouho ja s registraci nemel problem behem jednoho dne byla vyresena aj i emaili reseny skoro hned;) jen ted je plno GM na dovolenych a ruznych jinych akcich tak to potrva o chvilku dyl.
doplň si do podpisu jméno postavy za kterou hraješ.. Mám tušení, že radio007 po světě nechodí a jestli ano, tak je něco špatně.. :neo:

Nadarmo tam ten obrazek neni tak nejdriv se podivej poradne a pak neco pis.. takovyhle lidi miluju:D
Skaz - Šaman vod kmen KULGUR!

Elf Attanon - Krotitel zlé zvěře, odešel kamsi do neznáma.

Give me a minute and i'll change your mind, give me a bullet and i'll change your life.
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: new acc

Příspěvek od Milember »

radio007 píše:
Milember píše:
radio007 píše:to ano ale taky se podivej co vsude hraje za individua.. a ono to tady netrva taky dlouho ja s registraci nemel problem behem jednoho dne byla vyresena aj i emaili reseny skoro hned;) jen ted je plno GM na dovolenych a ruznych jinych akcich tak to potrva o chvilku dyl.
doplň si do podpisu jméno postavy za kterou hraješ.. Mám tušení, že radio007 po světě nechodí a jestli ano, tak je něco špatně.. :neo:

Nadarmo tam ten obrazek neni tak nejdriv se podivej poradne a pak neco pis.. takovyhle lidi miluju:D
Z nějakého mne neznámého důvodu tam ten obrázek vážně nebyl, takže si odpusť ironické poznámky :wink:
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
radio007
Hráč
Příspěvky: 280
Registrován: čtv 25. bře 2010, 12:26

  Re: new acc

Příspěvek od radio007 »

Nenecham si je.. ten obrazek tam uz jen hodne dlouho a asi pred trema dnama sem ho menil na jine barvy;) proto sem si ty ironicke narazky nenechal.. resime tu acc a ty zacnes s tim ze mam mit podpis kdyz ho mam;).. Super.. vyreseno nesmazem ty sve prispevky at to tu nespamujem?
Skaz - Šaman vod kmen KULGUR!

Elf Attanon - Krotitel zlé zvěře, odešel kamsi do neznáma.

Give me a minute and i'll change your mind, give me a bullet and i'll change your life.
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: new acc

Příspěvek od Golfin »

Ime píše:tak diky vsem za odpovedi, ja jen ze se to na muj vkus tahne nejak dlouho, jsem zvykly ze vsude ti daji acc bez problemu jen si acc aktivujes linkem z mailu... tak cekat a cekat :-)
Jsou dovolené! A osobně nyní registrace dělat nemíním. Abe ji pořeší. Předpokládám, že jsi jej již oslovil. Nicméně, čekat budeš. Nejsme placená firma, děláme to jen z vlastní vůle. A když je čas dovolených, nemůže nikdo chtít, aby tým pracoval stejně, jako v roce. Střídáme se a je to daleko náročnější. Do toho chodíme do práce a pracujeme v zaměstnání i za lidi co jsou na dovolených. Toto ber na zřetel Ime.
Zamčeno