Magove/Magie

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Zdravim,

zacala jsem hrat maga a otazek mam presprilis. Je jasne, ze na nektere veci si sama casem prijdu (to by jinka byla docela nuda) ale nektere veci postradam. (vzy me neco napadne a v zapeti to zapomenu tak budu eventualne tento topic mnozit :oops: )

Doposud jsem nenasla jak zobrazit stav magicke specializace- je nejay prikaz nebo predmet ktery mi odhali nejakou, byt neucitou hodnotu?

Nedavno se mi zadarilo zapadnout omylem do podzemi. cesty zpet nebylo a tak jsem prisla o vse co jsem mela. nastal velky problem- nemam nic, nic nezabiju a timpadem si nic nekoupim.
Pobihat po svete naha je dost divne. Sehnat magickou knizku je pro naprosteho novacka dost velky problem. Da se koupit (cena byla asi 21 zlatek coz je pro hrace co se pred par dny vyloupl dost podstatny obnos a sberem regu na verejnych polich by to par dni zabralo) Nakonec knizku mam ale pro hrace, ktery nezna vubec nikoho je to dost velky problem. ( kdzy je komunikativni a slusne prosi spoluhrace o pomoc nebo alepon radu)
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Milember »

ano, příkaz je... Napiš ve hře .show_spec

Pokud to byla díra v zemi u polí, jedná se o dungeon pro skupinu lidí a měl by tam být portál pro začátečníky, který pustí ven myslím. Každopádně obecně platí, že pokud uvidíš díru v zemi, tak do ní nelez, dokud se ve hře někoho nezeptáš kam vede.

Co se týče výbavy, když někomu ve hře popíšeš co se stalo, tak pokud je slušný, dá ti nějaké peníze, nebo to o co jsi přišla, případně ti pomůže to nějak získat. Stačí být jen ve hře komunikativní. :wink:
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Golfin »

.specializace

Nová magie
Rady pro nováčky

Ano, na andarii je pro nové hráče těžké začínat. proto je vhodný nejít bojovat sám (sama).
Uživatelský avatar
emerwen
Hráč
Příspěvky: 5
Registrován: pon 08. bře 2010, 19:49

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od emerwen »

Teppi, vyhledej mne v Havantu.
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Milember píše:
Co se týče výbavy, když někomu ve hře popíšeš co se stalo, tak pokud je slušný, dá ti nějaké peníze, nebo to o co jsi přišla, případně ti pomůže to nějak získat.
zapadla jsem do vodopadu. chodim po celem svete a do neznamych der se nepoustim. Psala jsem to spis jako informaci pro nase bozstva. Chtela jsem jim trochu priblizit svet z pohledu "novorozene"

Urcite nechci plakat na namesti a delat ze sebe chudacka co o vse prisel. Kdo chce cestu si najde ale nebyt toho dlouhoprsteho mladika ktery mi obstaral novou knizku z nejakeho tela, asi by se mi moc hrat nechtelo. Ptala jsem se nekolika honosnych panu ale opravdove rady se mi nedostalo. To je proste jen takove male minus ktere me potkalo ;) Ale nebojte, ja se jen tak nedam
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Milember »

Teppi píše:
Milember píše:
Co se týče výbavy, když někomu ve hře popíšeš co se stalo, tak pokud je slušný, dá ti nějaké peníze, nebo to o co jsi přišla, případně ti pomůže to nějak získat.
zapadla jsem do vodopadu. chodim po celem svete a do neznamych der se nepoustim. Psala jsem to spis jako informaci pro nase bozstva. Chtela jsem jim trochu priblizit svet z pohledu "novorozene"

Urcite nechci plakat na namesti a delat ze sebe chudacka co o vse prisel. Kdo chce cestu si najde ale nebyt toho dlouhoprsteho mladika ktery mi obstaral novou knizku z nejakeho tela, asi by se mi moc hrat nechtelo. Ptala jsem se nekolika honosnych panu ale opravdove rady se mi nedostalo. To je proste jen takove male minus ktere me potkalo ;) Ale nebojte, ja se jen tak nedam
Tak to jsi spadla do jiného dungeonu. :lol: Pokud tam není cedulka, tak je to taky celkem hloupé, že tam není port jako ve farmách no, já bych tam, být nováček, ze zvědavosti asi vlezl také :lol1: Nemusíš plakat, stačí se jen zmínit a obvykle snad někdo pomůže do začátku.. Každý jednou začínal :)
Ale jinak se mi líbí Tvůj přístup. :oukej: Rozhodně jen tak dál a nenech se odradit nebo znechutit nějakým neúspěchem :wink:
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
Ivory
Redaktor AŠ
Příspěvky: 1728
Registrován: stř 10. bře 2010, 09:35

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Ivory »

Teppi píše:Zdravim,

zacala jsem hrat maga a otazek mam presprilis. Je jasne, ze na nektere veci si sama casem prijdu (to by jinka byla docela nuda) ale nektere veci postradam. (vzy me neco napadne a v zapeti to zapomenu tak budu eventualne tento topic mnozit :oops: )

Doposud jsem nenasla jak zobrazit stav magicke specializace- je nejay prikaz nebo predmet ktery mi odhali nejakou, byt neucitou hodnotu?

Nedavno se mi zadarilo zapadnout omylem do podzemi. cesty zpet nebylo a tak jsem prisla o vse co jsem mela. nastal velky problem- nemam nic, nic nezabiju a timpadem si nic nekoupim.
Pobihat po svete naha je dost divne. Sehnat magickou knizku je pro naprosteho novacka dost velky problem. Da se koupit (cena byla asi 21 zlatek coz je pro hrace co se pred par dny vyloupl dost podstatny obnos a sberem regu na verejnych polich by to par dni zabralo) Nakonec knizku mam ale pro hrace, ktery nezna vubec nikoho je to dost velky problem. ( kdzy je komunikativni a slusne prosi spoluhrace o pomoc nebo alepon radu)
ahojky kdyz tak se mi ozvi trebas skrz sz a treba ti nabidnu i bydleni
Naposledy upravil(a) Ivory dne ned 11. črc 2010, 08:56, celkem upraveno 1 x.
Jindra
byval to kladas hrajcí si na záporaka
Zkáza cechu Aurea Leonis
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Golfin »

An ještě bych si dovolil postnout jeden link : Pro nováčky od hráčů
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Po dalsich zkusenostech musim rict, ze zavislost na magicke knizce je nemale minus. Prisla jsem o knizku hned 3x. Jednou vlastni hlouposti
Ano, mozna si obcas jete prijdu zahrat RP ale tim to pro me, maga zacatecnika, konci. Neni pro me zabava stat v domku a trenovat skilly nebo vecne zebat od ostatnich pomoc.
Mozna jsem jen zhyckana a mozna si chci jen zahrat a ne vecne shanet novou knihu kouzel bez ktere se mag neobejde.
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Ivanhoe
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: pon 17. kvě 2010, 15:08

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Ivanhoe »

Snad uz zbyva jen vitej v nasem virtualnim svete, kde zacinas od piky.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Finarfin
Hráč
Příspěvky: 544
Registrován: ned 01. črc 2007, 16:08
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ileren

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Finarfin »

Kvůli nové magii, je mág nucen používat více magických knih a je proto tím více na nich závislí.

Navíc než se dnes dostane k nějakému použitelnému kouzlu (a než to kouzlo má použitelný efekt) trvá to pro začátečníka docela dlouho, když mu nikdo nepomůže.

Jinak co můžu jen doporučit je seznámit se s někým a chodit někam spolu, sama za mága toho bohužel dnes moc nezvládneš a vždycky budeš hodně zranitelná.
Finarfin, kaplan Řadu Rytířů templu
Duch Ohně

Obrázek
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Milember »

Přesně jak říkají. Ze začátku je lepší se k někomu přidat, kdo ti bude pomáhat. Nikdo není hned od začátku naprosto soběstačný a neporazitelný, pokud tu už nehraje dlouhou dobu, aby věděl co a jak.. U mága je to bohužel dost těžké kvůli té absolutní závislosti na knize (knihách), ale co naděláš. Když tyhle úskalí překonáš, zjistíš že mág je ve finále celkem dobrá postava 8-)
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
Gork
Hráč
Příspěvky: 2391
Registrován: stř 04. črc 2007, 19:56
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ostrava

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Gork »

Doporučuji se přidat pod nějaký cech, alespoň pro začátek. Většina cechů svým členům/adeptům knížky poskytne(pro mě osobně to nedělá problém, jelikož ji napsat je otázka pár minut a relogu na kněze).
Vždycky jsem obdivoval ty, kteří založili mága jako první postavu a na Andarii teprve začínali. Taková situace je HC občas i pro zkušené hráče, jelikož se mág bez knížky a regů neobejde a proti PKčkům je noob mág asi jako krysa proti hadovi.
Uživatelský avatar
Cohen
Hráč
Příspěvky: 550
Registrován: ned 18. zář 2005, 14:00
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Krčín
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Cohen »

Pravda je taková, že mág si na novou knížku klidně vydělá, i když ji zrovna nemá a oproti PK je bez šance jakýkoliv noob kteréhokoliv povolání.
"Vždycky si vyberte toho největšího nepřítele, protože do těch velkejch se nejlíp trefuje."
Uživatelský avatar
Bladaien
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 137
Registrován: ned 09. kvě 2010, 21:51

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Bladaien »

No mě už byly ukradeny asi 4 knihy. 3 knihy za 3 dny v hodnotě 200 zlatek :-).
Danika Bonadusová - Dcera Kaderla Bonaduse- Zemřela
Kaderl Bonadus - řemeslník ( Kovářství, Tesařina), Andor č.17
Uživatelský avatar
Milember
1. výstraha
1. výstraha
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 27. črc 2006, 23:32
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Milember »

Bladaien píše:No mě už byly ukradeny asi 4 knihy. 3 knihy za 3 dny v hodnotě 200 zlatek :-).
Ono sedět na náměstí s volně přístupnýma v cenostma v batohu je pro čorky celkem výzva a nezastaví je ani puštěné makro. Klidně ti tu knihu seberou přímo při čarování. (Vlastní zkušenost, kdy jsem koukal v deníku na "Cast, Cast, Cast, Cast, Nemáš u sebe správnou knihu kouzel, Nelze seslat" a utíkající postavu směrem k bance). Od té doby jsem na náměstí už nikdy nic netrénoval. Hlavní zóna zlodějů. Vtipné je, že caster bez knihy už absolutně nic nezmůže bez té knihy, pokud nemá v batohu třeba hada nebo hromadu svitků a i to není výhra. Jakmile ten člověk zaběhne do banky, je konec, pak už jen vyběhne z brány, hid a odlog. Běžná praxe zlodějů.

Jediné bezpečí je ve vlastním pronájmu. Smutné ale je to tak.
Afron [Gladie] - Velmistr Alchymista, nevrlý nekromant a bručoun. img
Trum [Bardag] - Trum! Po kebuli bum!
-------------------------------------------------------------------------------
The rush of battle is often a potent and lethal addiction, for war is a drug.
...Zlo převládne, když dobří zklamou...
Uživatelský avatar
Ordenor
Hráč
Příspěvky: 808
Registrován: úte 16. úno 2010, 16:50

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Ordenor »

v pronájmu, případně na cvičišti.
Uživatelský avatar
Cohen
Hráč
Příspěvky: 550
Registrován: ned 18. zář 2005, 14:00
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Krčín
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Cohen »

Milember píše: Vtipné je, že caster bez knihy už absolutně nic nezmůže bez té knihy, pokud nemá v batohu třeba hada nebo hromadu svitků a i to není výhra. Jediné bezpečí je ve vlastním pronájmu. Smutné ale je to tak.
Přesně tohle jsem měl na mysli o kousek výše. Není to pravda. I kouzelník bez knihy si celkem v klidu vydělá na novou. Pravda, harvením na hřbitově nebo jiným bojem nejspíš ne, ale cesty jsou. Tedy nesouhlasím s názorem, že jak někomu ukradnou knihu, postava už nic nezmůže.
"Vždycky si vyberte toho největšího nepřítele, protože do těch velkejch se nejlíp trefuje."
Uživatelský avatar
Marfik
Hráč
Příspěvky: 496
Registrován: pon 15. zář 2008, 20:05
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Svatoslav u Tišnova||Ileren||Imer
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Marfik »

kdyz sem byval za maga naoob tak taky sehnat tu knizku nebylo zrovna lehky kdyz me nekdo pojel a byla to jen jedna
PS: mag ma jeste jednoduchy morf s kterym nejakyho pirata porazi myslim raracha stoji mandragory a nejaky kuze coz se da v poho sehnat
imgimgFurion-Navždy ztracen [Řád Vlka] [Zaklínači]
Seregon de Celeg - Mistr zámků[Zaklínači]
Furion de Garthor - Ochránce Nakrul [Drungor]
Sirien - Ďáblice v bílém [Drungor]
ICQ- 360-219-964
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Cohen píše:
Milember píše: Vtipné je, že caster bez knihy už absolutně nic nezmůže bez té knihy, pokud nemá v batohu třeba hada nebo hromadu svitků a i to není výhra. Jediné bezpečí je ve vlastním pronájmu. Smutné ale je to tak.
Přesně tohle jsem měl na mysli o kousek výše. Není to pravda. I kouzelník bez knihy si celkem v klidu vydělá na novou. Pravda, harvením na hřbitově nebo jiným bojem nejspíš ne, ale cesty jsou. Tedy nesouhlasím s názorem, že jak někomu ukradnou knihu, postava už nic nezmůže.

Poradis prosim jak?
Cetla jsem rady pro zacinajici ale opravdu, stat dny na jednom fleku a trenovat skill neni hra ale nuda a nez bych vydelala na knizku sberem bylinek tak by me asi kleplo. Nic dalsiho me zatim nenapadlo (mozna proto, ze andarii znam tak malo)

Nastesti ted knizku mam ale vzdy se muze situace opakovat a rada bych pak byla schopna si pomoci sama
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Uživatelský avatar
Finarfin
Hráč
Příspěvky: 544
Registrován: ned 01. črc 2007, 16:08
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Ileren

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Finarfin »

Mág si může přividělávat například mícháním slabších lektvarů (i pro začínající mágy, na 30 tě to naučí), když se zeptáš pár cechů tak určitě ti poskytnou reagnanty a když budou hodní tak ti dají i pár zlatek. Jinak jestlli máš základní přeměnu, tak můžeš si přivydělávat i sběrem kůží, peří a jiných často vykupovaných surovin (nastříhané váží o mnoho méně :D, a když budeš chtít zabíjet pro peří, tak bacha na orli, jsou rychlí a hodně nebezpečný pro začínající postavy) a jestli si pořídíš nějakého pomocníčka (například hnědý medvěd je docela dostupný), tak s ním se dají dělat divy, jen se musí umět hlídat, proti přesile není žádný pet. Zajímavá možnost je i poptání se po tréninku antimagie, určitě se někdo najde :angel:.

A mág se nejlépe uplatní když bojuje s někým po boku (nemusí tolik plýtvat bylinky a ví, že se má o někoho opřít, vhodný je každé, ale nejlepší je asi hraničář či válečník, ale jde hlavně o to jak se sehrajete)

A rada na závěr, ptej se, ptej se a kryj si záda, mág je povolání co si dává nestvůry hlavně po jednom. Jestli jsou ti nějaké mechanismy ohledně magie, specializací (např. vhodný postup při trénování, vhodná kouzla...), antimagie, alchymie, typu boje nejasné nejlepší je si to vyjasnit ve hře a někdo ti udělá i názornou ukázku.
Finarfin, kaplan Řadu Rytířů templu
Duch Ohně

Obrázek
Uživatelský avatar
Cohen
Hráč
Příspěvky: 550
Registrován: ned 18. zář 2005, 14:00
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Krčín
Kontaktovat uživatele:

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Cohen »

Teppi píše:
Cohen píše:...
Poradis prosim jak?
Cetla jsem rady pro zacinajici ale opravdu, stat dny na jednom fleku a trenovat skill neni hra ale nuda a nez bych vydelala na knizku sberem bylinek tak by me asi kleplo. Nic dalsiho me zatim nenapadlo (mozna proto, ze andarii znam tak malo)

Nastesti ted knizku mam ale vzdy se muze situace opakovat a rada bych pak byla schopna si pomoci sama
Finarfin vlastně vše napsal. Prostě mrkni na web, v čem je mág dobrej a podle toho se zařídíš. Jde to, ale pravda je, že s knihou je život snažší.
"Vždycky si vyberte toho největšího nepřítele, protože do těch velkejch se nejlíp trefuje."
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Suma sumarum.
Zacinat za maga neni jednoduche ale diky dobre komunite se clovek preci jen ma sanci probit. Sam bez pomoci, neznaly svata andarijskeho.... tezko.
Takze do zacatku pro magy- komunikace, sbirat co se da, skudlit, bavit se, nespechat.
Kdyz ovsem ponekolikate prijdete o vsecko co tezce mag nabyde a musi zase zacinat od piky tak to zacne byt nuda. Uz me nebavi skemrat dobre odene kolemjdouci o pomoc abych mohla zabit jednoho banditu a vydelat tak na dalsi den najmu v hostinci...

Je to skoda. Zacalo me to bavit. Kdyz ma clovek moznost zkoumat skilly at uz jakekoliv tak je to hned o necem jinem ale porad dokolecka shanet zakladni potreby? ne dekuji

Bylo mi cti
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Finwes
Hráč
Příspěvky: 2514
Registrován: pát 03. úno 2006, 13:40
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Česká Třebová (a Praha)

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Finwes »

Zkus se k nekomu pripojit. Ve vice lidech muzete chodit slabsi spawny nebo dungeony.
Nebo se muzes prihlasit k nejakemu cechu, nektere ti aktivne pomohou.
Nemusis zebrat, muzes nabidnout nejake sluzby nebo suroviny, kde knihu vubec nepotrebujes. (kdysi po me jeden carodej chtel panvicku, pry aby mohl opekat nejake maso a pak ho prodavat :-)) )
Mej samozrejme i pud sebezachovy - nezkoumej kazdou diru a jeskyni, byvaji nebezpecne. Napriklad v oevrenem terenu muzes utect a kdyz te uz nahodou neco dohoni a prasti, k telu se dostanes.

A nebo pripadne zkus jine povolani.

Pokud te tu vylozene neutlacuji hraci, hra je v tvych rukou...
Aran Finwes, král elfů

Malé věci se dějí každý den,
vždy dají časem dohromady jeden velký celek...
(Elfské tituly: Aran - král; Arandur/Aranduri - správce/správkyně města; Naladris - herold; Aranthi - vůdce vojsk)
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Finwesi dekuji ti za rady ale i ty jsou malo platne.

I mag se zuby nehty uzivi i bez kouzel. Tak ci tak moc zabavne to neni- cim mene moznosti tim vetsi nuda pokud clovek zrovna nevede nejaky moc zajimavy rozhovor :) jenze ten cloveka neuzivi.

Takze po tech vsech pataliich co jsem mela jsem se dostala docela daleko. Zacala jsem zkoumat dalsi dovednosti maga a vydelat nejaky ten stribrnak na najem bylo vedlejsi navic otazka chvilky. Jenze z neznamych duvody nam zmizely z najmu veskere containery (kradez vylucuji) takze jsem zase na nule a to doslova. Majete neni dulezity ale nejaky zaklad clovek potrebuje.
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Uživatelský avatar
Abe
Admin
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 24. zář 2008, 08:32

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Abe »

ano Gm tym o tom vie a riesi to ;)
to, ze napises page, neznamena, ze vsetko pustim z ruk a budem utekat prehladavat logy....(co je dost nevdacna praca, pretoze casto nikto kto vola po takychto ukonoch, urobil sam chybu)

trpezlivost containery prinasa... :roll:
One Man Show? Perhaps yes....
Si si istý, že si sa rozhodol dobre?
Teppi
Hráč
Příspěvky: 31
Registrován: sob 10. črc 2010, 17:24

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Teppi »

Nepocitam s nahradou a obdivuju ty, co se v logu hrabat dokazi dele nez dve minuty. :oukej:
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!
Uživatelský avatar
Abe
Admin
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 24. zář 2008, 08:32

  Re: Magove/Magie

Příspěvek od Abe »

vyriesene... ale nabuduce posielaj page z miesta cinu a nie z verejneho pola.
One Man Show? Perhaps yes....
Si si istý, že si sa rozhodol dobre?
Odpovědět