Andaria Patcher

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Zdravím,mám menší problém,zkoušel jsem tu ruční instalaci (vůbec se nepodařila ale to je jedno),pak jsem si teda nějakým zázrakem spustil a uložil Andarijský patcher,stáhl vše potřebné,(i jednu nepotřebnost),Ultimu MÁM stáhlou z webu andarie,přesto když spustím patcher->Kontrolní panel->Zavřít program (tím by se měla spustit andarie,že jo...),mi to píše že aplikace nemohla být spuštěna,protože součást igrping.dll chybí a že to spravím opětovnou instalací.Tak jsem znova stáhl ULTIMU ONLINE:MONDAIN'S LEGACY z webu ANDARIE,znova jsem si stáhl všechny potřebné soubory a pořád.Nevíte proč?
Uživatelský avatar
Adder
Hráč
Příspěvky: 43
Registrován: úte 13. dub 2010, 14:56
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Adder »

Tak buď se ti instalačka nestáhla celé, nebo jsi stáhnul něco jiného a nebo, což je nejpravděpodobnější, jsi ji po instalaci nechal opatchovat přes UOPatch.exe, který se spustí hned po nainstalování - to právě nesmíš dovolit. Nespouštět, stornovat, nedovolit opatchovat. Andaria patcher musí jít hned na ČISTOU instalaci Mondaina.
Edmund Platfus, usměvavý mnich plný optimismu a nadějí.
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Nic jsem nepatchoval,žádný patcher se mi nezobrazoval,soubory jsem stáhl určitě všechny.Jak je výběr souborů,tak jsem klikl na ,,vyber všechny doporučené'',ještě jsem si to zkontroloval,stáhl,žádný patch,klikl jsem na zavřít program a objevilo se mi to okýnko.
Uživatelský avatar
Adder
Hráč
Příspěvky: 43
Registrován: úte 13. dub 2010, 14:56
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Adder »

A určitě nehraješ ještě na jiném shardu? Víš, že bys měl třeba dvě instalace Ultimy a motalo se ti to v registrech.
Další možností je pak to, že máš UO nainstalované v nějaké složce, ke které nemáš plný přístup, kvůli omezeným právům ve Windows.
Edmund Platfus, usměvavý mnich plný optimismu a nadějí.
Uživatelský avatar
Endrin
Hráč
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25. čer 2008, 19:44

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Endrin »

Par dni zpatky jsem mel problem, ze instalacni soubor uoml.exe ze sekce download mel jen par MB a nebyl zdaleka kompletni... Musel jsem stahovat z jiny stranky.. :P
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Ne,dvě ultimy nemám;k obrázkům mám přístup vždy.
Bylo to kompletní,mělo to myslim 7 MB.
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Golfin »

Adder píše:Tak buď se ti instalačka nestáhla celé, nebo jsi stáhnul něco jiného a nebo, což je nejpravděpodobnější, jsi ji po instalaci nechal opatchovat přes UOPatch.exe, který se spustí hned po nainstalování - to právě nesmíš dovolit. Nespouštět, stornovat, nedovolit opatchovat. Andaria patcher musí jít hned na ČISTOU instalaci Mondaina.
Ano, mohl bych tuto informaci nechat v oběhu. Leč nenechám. Je to mylná informace. Andarijští hráči nepatchují svou ultimu z oroginu z jiného důvodu, a sice, aby jsem je ušetřil stahování asi Giga dat z OSI serverů. Po stažení andarijských souborů, a nebo instalace z andariapatcheru je celá Uo nahrazena mnou dělanými soubory. Tak, takovou informaci Addere již nevynášej.

Jinak jak pomoci v problému, hmm.?

Odinstaluj ultimu, vymaž si složku EA GAmes z program filesů. To je nutné!!!! A použij toto:
Finwes píše:Fraenir: ono to blbne az nekde na 1.6.0_20 +-

a jak pise vovec, kdyz se da na web primo odkaz http://patcher.andaria.net/launch.jnlp tak to pujde spustit i kdyz mas novou verzi Javy. -> Asi si novejsi verze javy nerozumi s tim zapisem toho JS, nevim.
(takze doporucuji doplnit primy odkaz pro ty, kteri to nemohou spustit pres obrazek ;-) )
Pak uvidíme. Rozhodně dej si instalaci jedním klikem. Stahne si Ti mnou upravená verze ultimy pro andarii a zároveň se opatchuje.
Uživatelský avatar
Endrin
Hráč
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25. čer 2008, 19:44

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Endrin »

Tirian píše:Ne,dvě ultimy nemám;k obrázkům mám přístup vždy.
Bylo to kompletní,mělo to myslim 7 MB.
No ono by to melo spravne mit nejak 760 MB... :-D
Uživatelský avatar
Adder
Hráč
Příspěvky: 43
Registrován: úte 13. dub 2010, 14:56
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Adder »

Golfin píše:Ano, mohl bych tuto informaci nechat v oběhu. Leč nenechám. Je to mylná informace. Andarijští hráči nepatchují svou ultimu z oroginu z jiného důvodu, a sice, aby jsem je ušetřil stahování asi Giga dat z OSI serverů. Po stažení andarijských souborů, a nebo instalace z andariapatcheru je celá Uo nahrazena mnou dělanými soubory. Tak, takovou informaci Addere již nevynášej.
Tak to je docela vtipné, že? Já jenom "vynášel" to, co jsem našel na webu...
"Naopak je velice nutné, aby se z OSI nepatchovalo!!!" To mi nezní ani trochu jako volitelná možnost... I když pravda... jinde na webu je zase napsáno, že se hra má opatchovat. Je v tom bordel, vážně. Co to trochu sjednotit? ;)
Já když jsem zase patchoval přes UOPatch, fungovala mi blbě čeština. Když jsem nepatchoval, je vše v pohodě.

edit golfin: Taky že volbu nemáte. Tedy máte, pokud si chcete zbytečně stahovat Giga souborů, které následně patch vymaže. proto je tam jasně napsáno nepatchovat z OSI. proč je už věc jiná. Druhý link opravím. Díky za info
Edmund Platfus, usměvavý mnich plný optimismu a nadějí.
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Golfin píše:Odinstaluj ultimu, vymaž si složku EA GAmes z program filesů. To je nutné!!!
Takže EA složku mám smázlou,a ještě smazat a znova nainstalovat ultimu?
Další 2 hoďky v čudu...
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Golfin »

použij nyní patcher, viz Finvesův postřeh. Link: http://patcher.andaria.net/beta/launch.jnlp a rovnou instaluj jedním klikem hru. V záložce nastavení klikni na tlačítko "Instalovat Ultimu Online Mondain´s Legacy pro shard Andaria.net jedním klikem". Pak postupuj dle instrukcí
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Zjišťuji aktuální verzi používané Ultimy.
Úspěšně jsem zjistil informace o aktuální verzi Ultimy ze server Andarie.
Zacinam stahovat seznam patchu ze serveru Andarie.
Seznam patchu byl nahran ze serveru Andarie.
Kontroluju soubor: uoandaria_22-12-09.7z
Špatně stažený soubor: uoandaria_22-12-09.7z Zkusím to znova.
Stahuji soubor: uoandaria_22-12-09.7z
Kontroluju soubor: uoandaria_22-12-09.7z
CHYBKA: Špatně stažený soubor: uoandaria_22-12-09.7z Zkus to znova a pokud se ani pak nezadaří, napiš to prosím na fórum andarie.!
Stahování souboru proběhlo rychlostí 126,53 kB/s
Činnost byla dokončena.
Kontroluju soubor: uoandaria_22-12-09.7z
Špatně stažený soubor: uoandaria_22-12-09.7z Zkusím to znova.
Stahuji soubor: uoandaria_22-12-09.7z
Kontroluju soubor: uoandaria_22-12-09.7z
CHYBKA: Špatně stažený soubor: uoandaria_22-12-09.7z Zkus to znova a pokud se ani pak nezadaří, napiš to prosím na fórum andarie.!
Stahování souboru proběhlo rychlostí 113,73 kB/s
Činnost byla dokončena.

Nepovedlo se ani podruhé.
Finwes
Hráč
Příspěvky: 2514
Registrován: pát 03. úno 2006, 13:40
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Česká Třebová (a Praha)

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Finwes »

Tirian: jakou verzi Patcheru jsi pouzival? 1.5 nebo 1.6beta5?
a popripade ta druha verze to dela taky?

a v rychlosti co me tak napada,
mas volno na disku?
fungovalo ti to driv z toho sameho uctu na pocitaci? (tam jestli by si treba patcher nechtel ukladat stahovane soubory do mista, kde mu system nepovoli zapis)
Aran Finwes, král elfů

Malé věci se dějí každý den,
vždy dají časem dohromady jeden velký celek...
(Elfské tituly: Aran - král; Arandur/Aranduri - správce/správkyně města; Naladris - herold; Aranthi - vůdce vojsk)
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Používal jsem 1.6beta5,zkusil jsem i tu 1.5 a v ní není možnost stáhnout tak jsem to stáhl z webu,načež se mi stáhlo asi 394 kB,nepomohlo zkusit stáhnout víckrát.Místa na disku mám dost,předtím mi to taky fungovalo,měl jsem to uložený na tom samým místě jako předtim,tam přístup mám.
Finwes
Hráč
Příspěvky: 2514
Registrován: pát 03. úno 2006, 13:40
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Česká Třebová (a Praha)

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Finwes »

vyzkousej to jeste jednou dystak
me to tedka jde funguje dobre, tak jeslti to nebyl treba jenom chvilkovy problem
Aran Finwes, král elfů

Malé věci se dějí každý den,
vždy dají časem dohromady jeden velký celek...
(Elfské tituly: Aran - král; Arandur/Aranduri - správce/správkyně města; Naladris - herold; Aranthi - vůdce vojsk)
Uživatelský avatar
Tirian
Hráč
Příspěvky: 145
Registrován: stř 19. kvě 2010, 15:21

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Tirian »

Tak chvilkový problém to asi nebyl,protože mi pořád nejde dobře stáhnout ten soubor uoandaria_22-12-09.7z.Dycky to mám zkusit znova a to je na další dvě hoďky,které stejně nemají smysl,jelikož mi to napíše to samé...
CHYBKA: Špatně stažený soubor: uoandaria_22-12-09.7z Zkus to znova a pokud se ani pak nezadaří, napiš to prosím na fórum andarie.!
Stahování souboru proběhlo rychlostí 122,58 kB/s
Činnost byla dokončena.
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Golfin »

Jaké máš připojení k internetu, rychlost downloadu určenou poskytovatelem, jméno poskytovatele a jaké je to připojení technicky (wifi, mobil atd). Odhaduji, že používáš (podle té rychlosti) mobilní připojení k netu od O2. Pokud tomu tak je, tak to by mohlo být příčinou neuspěchu. Dále to může být napříkladu wifiny síla signálu, která mnohdy zablokuje download.
Finwes
Hráč
Příspěvky: 2514
Registrován: pát 03. úno 2006, 13:40
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Česká Třebová (a Praha)

  Re: Andaria Patcher

Příspěvek od Finwes »

Tirian: napis mi dystak na ICQ (152278569) a zkusime to nejak vyresit.. pres forum by to bylo na delsi dobu
Aran Finwes, král elfů

Malé věci se dějí každý den,
vždy dají časem dohromady jeden velký celek...
(Elfské tituly: Aran - král; Arandur/Aranduri - správce/správkyně města; Naladris - herold; Aranthi - vůdce vojsk)
Odpovědět