Když vás navštíví GM

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Heratrix Calista
Hráč
Příspěvky: 94
Registrován: ned 26. srp 2007, 23:28
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Thyris u Prahy
Kontaktovat uživatele:

  Když vás navštíví GM

Příspěvek od Heratrix Calista »

... aneb co si o tom myslí chudák postava :shock:

Vracela jsem se právě z Havantu, kde jsem zajišťovala novou ohradu pro ovce paní Enari. Přemýšlela jsem, kde nejlépe sehnat nová zvířata a taky krmení pro ně, a tak jsem v zamyšlení došla až k jižnímu pobřeží. Pomyslela jsem si: vida, pár ryb do hospůdky se neztratí, nahodila jsem prut, chytala jsem jednoho okouna za druhým, a co chvíli popošla pár kroků po ztemnělém břehu. Najednou slyším přímo před sebou zaržání koně. Lekla jsem se pořádně, jen co je pravda. Neslyšela jsem ho přijíždět a najednou tu byl. Na statném hnědáku seděl pohledný muž.
„Ahoj,“ oslovil mne zvučným hlasem.
„D-dobrý den,“ vykoktala jsem ze sebe. Přece jen jsem si nebyla jistá, jaké má úmysly, i když vypadal vcelku solidně a bezúhonně. Skoro bych řekla, že byl sympatický.
Když začal mluvit, znělo to podivně. Rozuměla jsem jeho slovům (tedy aspoň některým z nich), ale smysl mi to nedávalo žádný. Říkal něco jako: „Pokud víš, že zvíře patří enpécé, tak ho netamuj.“
Zírala jsem a marně se pokoušela tu nezvyklou řeč pochopit. V mojí mysli se odněkud vynořilo záhadné slovo a dralo se na povrch: „Ok,“ řekla jsem a přemýšlela, co to asi znamená. Líbil se mi ten zvuk, a tak jsem se usmála.
„Když se ti to podaří, nic se neděje,“ pokračoval neznámý, „je to nastavené, že se respawne.“
Přikývla jsem, neboť se mi zdálo, že se to v takové situaci sluší. Zkusila jsem ze sebe znovu vydat to zvláštní slovo: „Ok.“ Aspoň mi umožnilo vypadat, že vím, o čem je řeč.
Neznámý se zahleděl na prut, kterým jsem bezmyšlenkovitě rýpala v zemi.
„Můžeš mi na chvíli půjčit ten prut?“ zeptal se. „Jen se chci na něco podívat.“
Podala jsem mu poslušně svůj prut. Chvíli si ho zkoumavě prohlížel a pak mi ho beze slova podal.
„Ahoj,“ mávnul a... zmizel. Ne, neodjel, prostě zmizel se sotva slyšitelným puff.
Trhla jsem sebou, jako bych se probírala ze sna. Co to proboha bylo? Zamrkala jsem a hned nato zařvala a dala jsem se na útěk. Pár kroků přede mnou se totiž z vody se zlomyslným úšklebkem škrábal obrovský, hnusný krokodýl.
Zastavila jsem se až doma. Dlouho do noci jsem přemýšlela o tom zvláštním zjevení. Kde se ten muž vzal a kam zmizel? Byl to sen? Halucinace? Zázračné varování před potupnou smrtí v krokodýlí tlamě? A co znamená to divné slovo „ok“?
Heratrix - dívka s královským posláním
>> Ta, co šije ty designové kolekce.
Uživatelský avatar
Aglazar
GM ve výslužbě
Příspěvky: 231
Registrován: ned 02. dub 2006, 17:35

  Re: Když vás navštíví GM

Příspěvek od Aglazar »

Při interakci s GM je tuším ( nechci mluvit za všechny :P ) dovoleno chvíli jednat ooc :) Chudáci kucí by nemohli řešit problémy které jim napíšete přez page když jim je pak nepopíšete a jenom na ně koukáte jak na zjevení satanovo :lol1:
Uživatelský avatar
DaveS
Spammer
Spammer
Příspěvky: 460
Registrován: sob 10. bře 2007, 14:29
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Když vás navštíví GM

Příspěvek od DaveS »

parta
Obrázek
Uživatelský avatar
Draug
Hráč
Příspěvky: 418
Registrován: sob 08. lis 2008, 19:28
Testovací pole: nikdy

  Re: Když vás navštíví GM

Příspěvek od Draug »

toto mi trochu taky vadí, Setkal sjem se s několika GM ve hře, a opravdu je mi příjemnější, když mi dají partu a řešíme to přes ni, než když musím IG mluvit nonRP, IG je prostě vždy RP, alespoň pro mě, pokud není nějaký důležitý důvod, proč to jinak nejde.
Vulnus Morthir {Legati Cruentas} - oddaný bojovník boha Cupiduse
Slovy proti agresi.


Smil Flaška z Havantu {Kadet Legati Cruentas} - mladý, talentovaný farmář.
*Škyt* Símsím eště jeden Havantskej, dyť je pátek...
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Když vás navštíví GM

Příspěvek od Golfin »

Ne vždy se party systém dá použít. Jednoduší je emot *zavlnil se ve vzduchu* a port na odlehlé místo, kde se hovoří reál řečí.
Uživatelský avatar
Cohen
Hráč
Příspěvky: 550
Registrován: ned 18. zář 2005, 14:00
Testovací pole: nikdy
Bydliště: Krčín
Kontaktovat uživatele:

  Re: Když vás navštíví GM

Příspěvek od Cohen »

Souhlas. A nejlepší odlehlé místo je GM vězení, kde je postava IG nedostupná a RP se tam dodržovat nemusí.
"Vždycky si vyberte toho největšího nepřítele, protože do těch velkejch se nejlíp trefuje."
Odpovědět