Zmražený ucet

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Zamčeno
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Zdravim vsechny, hlavne vsechny kteri az do dnes hraji na Andarce....Snad si zpravu precte Johny nebo nejake starsi GM, mam zde pravde podobne zmrazeny ucet, ale nevim jak dlouho se tyto ucty schovavaji. Nehral jsem tu pres dva roky mozna vic...pokud je muj ucet s postavami Yakushi a Rahl smazan, zacnu zde hrat od zacatku, ale pokud ne rad bych jen dostal timto nejake povoleni nebo odmrazeni, abych mohl pokracovat ve spanile jizde zivotem mocneho valecnika, nebo obratneho
remeslnika. Diky za jakekoli odpovedi.
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Fraenir »

Obávám se že tě nepotěším, zdá se že tvůj účet zmražen nebyl a byl proto po tříměsíční době automaticky smazán...
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Skoda, ale podle pravidel stale platicich by mel byt protoze hodin sem mel odehranych pres rok :) nevadi kazdopadne diky...uz se tesim az zacnu....jen jeste jeden dotaz jak dlouho trva nez mi prijde schvaleni uctu na Andarii? poslal jsem registraci tak jen abych byl v obraze diky....
Uživatelský avatar
Fraenir
Stará tvář
Příspěvky: 4114
Registrován: ned 08. úno 2009, 12:19

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Fraenir »

Radove to muze trvat az sedm dni... obvykle to do 24 hodin byva ale pokud to trva dele, neni treba to urgovat (ba naopak ;) ).

Podle soucasnych pravidel ano, ale toto pravidlo bylo zavedeno nekdy myslim v dubnu nebo kvetnu letosniho roku, predtim neplatilo...
Ve výslužbě - všechna má současná vyjádření jsou mým názorem (coby hráče), ne názorem GM týmu.
Uživatelský avatar
Abe
Admin
Příspěvky: 3017
Registrován: stř 24. zář 2008, 08:32

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Abe »

hmm registracia ked sa na to pozrie niekto
One Man Show? Perhaps yes....
Si si istý, že si sa rozhodol dobre?
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Diky vsem za vycerpavajici odpovedi :)porad stejna parada jako kdyz sem prestal hrat :D :oukej:
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Golfin »

Yakushi, ban nemáš, takže nemusíš žádat o povolení hrát. Nicméně, znáš svou minulost. Upřímě, budeš hrát jako před lety, dostaneš BAN! A to i bez rozsudku! Požádej o registraci a uvidíme. Hlavně si dej pozor na problémy.
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Aaaa Zdravim te Golfine..chapu tvoje obavy, ale clovek s vekem dozrava jako vino a prece jenom je mi uz pres 20 a tohle mam za sebou. Jen doufam ze nebudu z tohoto duvodu pod jakymsi GM drobnohledem :D kazdopadne diky....budu se snazit :angel:
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Jinak registraci jsem podal a uz jen doresuju instalaci :wink:
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Golfin »

Budeš pod drobnohledem.
Dorothea

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Dorothea »

Také pamatuju *zapisuje si do ukolnicku* zabit jak se objevi ve světě. Dobrý těším se na setkání :crashed:
Urguth
Hráč
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2009, 22:44

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Urguth »

Zdravim cely "zneprateleny" :D GM tym a diky za krasny uvod do hry hned se mi bude zit ve svete lepe :D
Uživatelský avatar
Golfin
GM v důchodu
Příspěvky: 1339
Registrován: stř 19. zář 2007, 14:10
Testovací pole: nikdy
Kontaktovat uživatele:

  Re: Zmražený ucet

Příspěvek od Golfin »

:solved:

:lock:
Zamčeno