skillcap

Slouží pro dotazy a rady nově příchozím hráčům
Pravidla fóra
Neprudit, nehádat se a nespamovat, slouží pro pomoc nově příchozím. Spam oceňován výstrahami. Nově příchozí hráči si prosím do podpisu doplní jméno své postavičky, pokud bude jiné než nick.
Odpovědět
Darina85
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: stř 13. čer 2018, 20:37

  skillcap

Příspěvek od Darina85 »

Ahoj, chci se prosím zeptat, není mi úplně jasné, pokud má postava má skillcap 500, tzn. pokud natrénuju skilly a součet bude 500, více mi nepůjdou trénovat?

Druhá otázka, když jsem byl zabit, nemám ani ťuk, jak můžu získat nějaké peníze...nemůžu sekat ani dřevo, když nemám sekyru (-: Díky za pomoc trochu bezradnému. Ahoj
Uživatelský avatar
Buldog
Hráč
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 10. dub 2008, 20:42

  Re: skillcap

Příspěvek od Buldog »

Ahoj, tady je skillcap danej povoláním: https://wiki.andaria.cz/doku.php?id=sys:povolani
To znamená, že si na začátku hry vybereš jakou "classu" bys chtěl hrát a podle toho máš odemknutý skilly.

K tomu druhýmu, pokud si umřel, můžeš své tělo zpět vylootit a získat zpět. Případně přijď na discord https://discord.gg/NKaNy6
a určitě ti někdo jako nováčkovi pomůže se základníma věcma
_ Wyf
Obrázek
.Uskupení
...AVARI
Darina85
Hráč
Příspěvky: 2
Registrován: stř 13. čer 2018, 20:37

  Re: skillcap

Příspěvek od Darina85 »

Díky, mrknu tam, aý budu mít někdy čas...s těma skillama...chápu, hrál jsem pár let na Morii...upřesním můj dotaz. Můžu si vytrénovat všechny skilly na max, které daná postava (válečník) má? Protože status postavy mi ukazuje max. vlastností 500, a to není součet všech skillů, které si můžu natrénovat....snad jsem to nenapsal úplně nesmyslně.

asi si pletu vlastnost a dovednost


a tělo už bude nenávratně pryč :D
Uživatelský avatar
Dorchaide
GM tým
Příspěvky: 2432
Registrován: sob 11. led 2014, 12:57

  Re: skillcap

Příspěvek od Dorchaide »

Můžeš si vytrénovat všechny dovednosti i vlastnosti(síla, obratnost, inteligence) do maximální hodnoty uvedené na wiki, případně u dovedností lze ve hře přepnout "Show caps" nebo to vidět přehledně v razoru v záložce Skills.
Status postavy je klasický AoS a proto obsahuje některé pro nás neužitečné věci, jako je uvedený skill cap, nebo luck..

K tělu, máš celkem 60 minut na vybrání mrtvoly, poté se rozpadne a zmizí i se vším co obsahuje.
All right, last night, an electric presence came into my room and said, "BMO, I need your perfect body to host the human incarnation of a baby!"

- [Dórčajd]
Potřebuješ pomoc ale na page ti nikdo neodpovídá? Facebook nebo Discord!
RIP Andarijská Konfa ✞28.03.18
Odpovědět